Najnowsze wiadomości - RSS
Najnowsze wiadomości

Pierwszy epizod Azeroth Choppers już dostępny!

Dodano: 17.04.2014

Dziś pojawił się pierwszy epizod programu Azeroth Choppers, w którym walka Hordy z Przymierzem przeniesie się do... warsztatu Paula Jr. Więcej informacji na temat cyklu znajdziecie tutaj.

listwa

Zapowiedź: Azeroth Choppers

Dodano: 10.04.2014

Blizzard podzielił się dzisiaj informacją o współpracy z Paulem Jr., który będzie nadzorował tworzenie chopperów dedykowane frakcjom World of Warcraft w ramach programu Azeroth Choppers. Niezależnie od tego, która drużyna wygra rywalizację, to gracze zdecydują o tym jaki motocykl trafi do świata Azeroth jako nowy wierzchowiec!

listwa

Artcraft - Córa Argus

Dodano: 09.04.2014

Blizzard przygotował kolejną zapowiedź z cyklu Artcraft, w której przedstawił obecny stan prac nad modelem kobiety Draenei. Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem wpisu autorstwa starszego dyrektora artystycznego gry, Chrisa Robinsona.

listwa

Artcraft - Pędzący byk

Dodano: 08.04.2014

Na łamach oficjalnej strony World of Warcraft pojawił się blog z cyklu Artcraft, w którym główny animator gry przedstawia proces odświeżania animacji dla nowych modeli postaci na przykładzie Taurena. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem tekstu.

listwa

Warlords of Draenor - Alpha Test Patch Notes

Dodano: 04.04.2014

Dodatek Warlords of Draenor wkracza w fazę alfa testów. Z tej okazji Blizzard postanowił przygotować obszerną listę zmian i nowości, które pojawią się w nadchodzącej grze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem patch notes.

listwa

Informacje o zakończeniu sezonu Challenge Mode

Dodano: 03.04.2014

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawił się wpis, w którym Blizzard przybliżył swoje plany związane z trybem Challenge Mode tuż przed wydaniem najnowszego dodatku. Zbliżająca się premiera Warlords of Draenor sprawi, że niemożliwe będzie zdobycie nagród za tryb wyzwań w strefach z Mists of Pandaria. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

listwa

Milion dolarów dla fundacji Make-A-Wish

Dodano: 29.03.2014

Na łamach oficjalnej strony World of Warcraft pojawiła się informacja, która dotyczy sprzedaży kompana Alterac Brew Pup. Przypomnijmy, że Blizzard po raz kolejny wspierał przy tej okazji fundację Make-A-Wish i dzięki zaangażowaniu społeczności graczy udało się zebrać milion dolarów.

listwa

Cross-realm raidy dostępne!

Dodano: 20.03.2014

Na oficjalnym forum World of Warcraft pojawił się wpis, w którym poinformowano, że w grze dostępna stała się możliwość raidowania Siege of Orgrimmar w grupie między-serwerowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem posta.

listwa

Co Blizzard pokaże na PAX East?

Dodano: 18.03.2014

Na oficjalnej stronie Heroes of the Storm pojawiła się informacja na temat tego, co zaprezentuje Blizzard w czasie tegorocznego PAX East. Za niecały miesiąc poznamy nowych bohaterów gry, jednak wszystko wskazuje na to, że fani pozostałych tytułów Blizzarda również będą mieli powody do zadowolenia.

listwa

Ruszamy z serwisem tematycznym o Heroes of the Storm!

Dodano: 13.03.2014

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego serwisu tematycznego na portalu Battlenet.pl (z tymczasową grafiką) poświęconemu grze Heroes of the Storm.

listwa

Wierzchowiec Hearthsteed już dostępny!

Dodano: 11.03.2014

Blizzard zakończył beta testy Hearthstone i rozpoczął promocję, w której gracze World of Warcraft mogą otrzymać nowego wierzchowca! Zdobycie Hearthsteeeda jest proste i powinno sprawić wiele frajdy.

listwa

Rusza przedsprzedaż Warlords of Draenor!

Dodano: 10.03.2014

Blizzard oficjalnie rozpoczął przedsprzedaż cyfrowych wersji najnowszego dodatku do World of Warcraft. Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na zakup Warlords of Draenor czeka również darmowe ulepszenie wybranej postaci do 90 poziomu!

listwa
Archiwalne wiadomości
Zawsze na topie
Najnowsze na forum
Klasy w World of WarCraft
Druid

Druidzi są strażnikami świata oraz panami natury, dysponującymi szerokim wachlarzem umiejętności. Potrafią doskonale leczyć, usuwać trucizny, oraz wskrzeszać swych kompanów w trakcie walki. Druidzi również dowodzą niszczycielskimi mocami natury, atakują przeciwników potężnymi pociskami energii, przywołują roje insektów...

Szaman (Shaman)

Szamani są duchowymi przywódcami swych plemion I klanów. Są oni panami żywiołów, potrafiącymi używać zaklęć i totemów, które leczą lub zwiększają możliwości ich sojuszników, w czasie, kiedy sami wypuszczają furię żywiołów na swych wrogów. Szamani noszą średnie zbroje, ale są w stanie posługiwać się potężnym...

Rycerz Śmierci (Death Knight)

Przerażający rycerz śmierci, pierwsza klasa Hero w World of Warcraft, nie jest zwykłym podróżnikiem chcącym wykazać się na polach walki Azerothu. Nie będący już sługami Króla Lisza, wyruszają oni w poszukiwaniu przygód jako doświadczeni, doskonale wyposażeni w oręż i zbroje, posiadający wiedzę na temat śmiercionośnej i zabronionej magii...


Chmura tagów