Najnowsze wiadomości - RSS
Najnowsze wiadomości

BlizzCon 2014 zapowiedziany!

Dodano: 22.04.2014

Na łamach oficjalnej strony Blizzarda pojawiła się zapowiedź tegorocznego BlizzConu, który odbędzie się w dniach 7 i 8 listopada. Jakie uniwersum zdominuje kolejną edycję tej imprezy

listwa

Pierwszy epizod Azeroth Choppers już dostępny!

Dodano: 17.04.2014

Dziś pojawił się pierwszy epizod programu Azeroth Choppers, w którym walka Hordy z Przymierzem przeniesie się do... warsztatu Paula Jr. Więcej informacji na temat cyklu znajdziecie tutaj.

listwa

Zapowiedź: Azeroth Choppers

Dodano: 10.04.2014

Blizzard podzielił się dzisiaj informacją o współpracy z Paulem Jr., który będzie nadzorował tworzenie chopperów dedykowane frakcjom World of Warcraft w ramach programu Azeroth Choppers. Niezależnie od tego, która drużyna wygra rywalizację, to gracze zdecydują o tym jaki motocykl trafi do świata Azeroth jako nowy wierzchowiec!

listwa

Artcraft - Córa Argus

Dodano: 09.04.2014

Blizzard przygotował kolejną zapowiedź z cyklu Artcraft, w której przedstawił obecny stan prac nad modelem kobiety Draenei. Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem wpisu autorstwa starszego dyrektora artystycznego gry, Chrisa Robinsona.

listwa

Artcraft - Pędzący byk

Dodano: 08.04.2014

Na łamach oficjalnej strony World of Warcraft pojawił się blog z cyklu Artcraft, w którym główny animator gry przedstawia proces odświeżania animacji dla nowych modeli postaci na przykładzie Taurena. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem tekstu.

listwa

Warlords of Draenor - Alpha Test Patch Notes

Dodano: 04.04.2014

Dodatek Warlords of Draenor wkracza w fazę alfa testów. Z tej okazji Blizzard postanowił przygotować obszerną listę zmian i nowości, które pojawią się w nadchodzącej grze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem patch notes.

listwa

Informacje o zakończeniu sezonu Challenge Mode

Dodano: 03.04.2014

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawił się wpis, w którym Blizzard przybliżył swoje plany związane z trybem Challenge Mode tuż przed wydaniem najnowszego dodatku. Zbliżająca się premiera Warlords of Draenor sprawi, że niemożliwe będzie zdobycie nagród za tryb wyzwań w strefach z Mists of Pandaria. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

listwa

Milion dolarów dla fundacji Make-A-Wish

Dodano: 29.03.2014

Na łamach oficjalnej strony World of Warcraft pojawiła się informacja, która dotyczy sprzedaży kompana Alterac Brew Pup. Przypomnijmy, że Blizzard po raz kolejny wspierał przy tej okazji fundację Make-A-Wish i dzięki zaangażowaniu społeczności graczy udało się zebrać milion dolarów.

listwa

Cross-realm raidy dostępne!

Dodano: 20.03.2014

Na oficjalnym forum World of Warcraft pojawił się wpis, w którym poinformowano, że w grze dostępna stała się możliwość raidowania Siege of Orgrimmar w grupie między-serwerowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem posta.

listwa

Co Blizzard pokaże na PAX East?

Dodano: 18.03.2014

Na oficjalnej stronie Heroes of the Storm pojawiła się informacja na temat tego, co zaprezentuje Blizzard w czasie tegorocznego PAX East. Za niecały miesiąc poznamy nowych bohaterów gry, jednak wszystko wskazuje na to, że fani pozostałych tytułów Blizzarda również będą mieli powody do zadowolenia.

listwa

Ruszamy z serwisem tematycznym o Heroes of the Storm!

Dodano: 13.03.2014

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego serwisu tematycznego na portalu Battlenet.pl (z tymczasową grafiką) poświęconemu grze Heroes of the Storm.

listwa

Wierzchowiec Hearthsteed już dostępny!

Dodano: 11.03.2014

Blizzard zakończył beta testy Hearthstone i rozpoczął promocję, w której gracze World of Warcraft mogą otrzymać nowego wierzchowca! Zdobycie Hearthsteeeda jest proste i powinno sprawić wiele frajdy.

listwa
Archiwalne wiadomości
Zawsze na topie
Najnowsze na forum
Klasy w World of WarCraft
Szaman (Shaman)

Szamani są duchowymi przywódcami swych plemion I klanów. Są oni panami żywiołów, potrafiącymi używać zaklęć i totemów, które leczą lub zwiększają możliwości ich sojuszników, w czasie, kiedy sami wypuszczają furię żywiołów na swych wrogów. Szamani noszą średnie zbroje, ale są w stanie posługiwać się potężnym...

Łowca (Hunter)

Łowcy są zabójczymi strzelcami, potrafiącymi zabić swych przeciwników z dużego dystansu przy pomocy swych łuków czy strzelb. Doskonale odnajdujący się w dziczy, mogą z łatwością wytropić swych przeciwników, oraz zastawić pułapkę, aby zranić i uwięzić swego wroga. Łowcy posiadają również pierwotną więź z bestiami żyjącymi w Azeroth.

Czarnoksiężnik (Warlock)

Warlockowie są panami cienia, płomieni oraz demonicznych mocy. Są oni klasą, która może zarówno zatruwać swych przeciwników chorobami i klątwami, ciskać pociskami z ognia i cienia na polu walki, oraz przyzywać demony, aby te wsparły ich w boju. Mimo, że war lock jest klasą zadającą ogromne obrażenia ze sporego dystansu...


Chmura tagów