Wierzchowiec Hearthsteed już dostępny! - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 11.03.2014

Wierzchowiec Hearthsteed już dostępny!

Blizzard zakończył beta testy Hearthstone i rozpoczął promocję, w której gracze World of Warcraft mogą otrzymać nowego wierzchowca! Zdobycie Hearthsteeeda jest proste i powinno sprawić wiele frajdy.

Pochwalcie się swoją miłością dla szybkiego przerzucania się kartami w Hearthstone przemierzając pola bitew Azeroth na grzbiecie wspaniałego Hearthsteeda!

Ten epicki latający wierzchowiec wypełniony jest błękitnym blaskiem; jego kamienne ciało ledwie jest w stanie utrzymać drzemiącą w nim moc! Kiedy będziesz gotowy do lotu, Hearthsteed ukaże swe eteryczne niebieskie skrzydła, na których poniesie cię w stronę kolejnej przygody.

)

Jak otrzymać Hearthsteeda

Jesteś zainteresowany dodaniem Hearthsteeed do swej kolekcji wierzchowców w World of Warcraft?

Zdobycie tego unikalnego latającego wierzchowca jest proste... i fajne! Wygraj trzy mecze w Hearthstone w trybie "Play" lub "Arena", aby otrzymać nagrodę za zadanie "Mount Up!". Następnym razem, kiedy zalogujesz się do World of Warcraft, Hearthsteed będzie czekał na ciebie w najbliższej skrzynce pocztowej.

Wraz z otrzymaniem tego specjalnego wierzchowca, dostaniecie również osiągnięcie "Hearthstoned" w World of Warcraft dla wszystkich postaci na koncie Battle.net.

Ściągnijcie Hearthstone już dziś odwiedzając playhearthstone.com

Komentarz (4)

 • Pośpieszyliścię się z informacjami. Akcja 3 wygrane w HS = mount w WOW dostępna jest na razie tylko na serwerach US. W Polsce większość graczy gra pewnie na serwerach europejskich więc nie męczcie się.
  ~Silmarillion
  2014/03/11 23:37
 • Mount odebrany ^^
  ~Muntrill
  2014/03/12 11:27
 • [AKTUALIZACJA] Promocja jest juz dostepna na europejskich serwerach, sam osobiscie dzisiaj odebralem konika. Osobiscie jestem zadowolony nowka, sztuka, niesmigana, zadbany i ma wszystkie zeby:D
  ~Damio
  2014/03/13 00:52
 • Dzisiaj gralem w hearstone i odblokowalo mi to , zamierzam od wrzesnia grac na globalu , mila niespodzianka :D
  ~Elemental
  brak
  2014/08/21 13:24

Pozostałe nowości