Mnich - World of WarCraft

Mnich

Data publikacji : 22.10.2011

Panderańscy mistrzowie zdecydowali się na podzielenie się swymi prastarymi umiejętnościami walki z młodymi wojownikami Przymierza i Hordy. Wykorzystują swą wewnętrzną siłe i potencjał energii "chi", mnisi doskonale sprawdzają się we wszystkich rolach: zadając obrażenia, tankując i lecząc.

Mnisi są mistrzami walki na pięści, decydując się na sięgnięcie po oręż tylko przy potężnych ciosach wykańczających. Leczący mnisi przywracają harmonię i balans w grupie, lecząc nawet największe obrażenia dzięki starożytnym lekom i duchowej mocy. Niewielu będzie w stanie utrzymać się dłużej niż Brewmaster, którego wzmacniające trunki oraz nieprzewidywalny styl walki, pozwalają im na absorbowanie ogromnej ilości obrażeń.

 

Informacje

  • Zbroja: Leather
  • Broń: Fist Weapons, One-Handed Axes, One-Handed Maces, One-Handed Swords, Polearms, Staves

 

Przykładowe umiejętności:

Spinning Crane Kick (Natychmiastowy) - Obracające kopnięcie w powietrzu, zadające fizyczne obrażenie co sekundę wszystkim postaciom w zasięgu 8 jardów. Szybkość poruszania się zostaje zmniejszona o 30%. Trwa 6 sekund.
Roll (50 Chi) - Turla się na krótki dystans.
Statue of the Jade Serpent (5-sekundowy czas rzucania) - Przywołuje statuę w wybranym miejscu. Za każdym razem kiedy zadasz obrażenia, pobliski przyjazny cel w zasięgu 20 jardów od statuły zostanie wyleczony. W danej chwili możesz mieć aktywne 3 Jade Dragon Statue.

 

  

Pozostałe nowości