Pandareni - World of WarCraft

Pandareni

Data publikacji : 22.10.2011

Poznajcie Pandarenów!

Frakcja: Przymierze/Horda

Okryci mitem i legendą, rzadko widywani, a jeszcze rzadziej rozumiani, enigmatyczni pandareni przez długi czas byli zagadką dla pozostałych ras Azeroth. Szlachetna historia pandarenów ciągnie się od tysięcy lat, na długo przed powstaniem imperium ludzi, a nawet przed rozbiciem świata.

Mieszkańcy tej wspaniałej, żyznej krainy, pandareni byli niegdyś zmuszani do pracy przez potężną rasę prastarych Mogu. Dzięki swej zaciekłości, dyplomacji oraz unikalnej walki bez broni, pandareni doprowadzili do rewolucji i stworzyli imperium, które przetrwało tysiące lat.

W czasie mrocznych dni które poprzedziły rozbicie świata, kiedy demony wkroczyły do Azeroth i rozpoczął się chaos wśród śmiertelnych ras, ostatni pandareński imperator odnalazł sposób na ochronienie swych ziem przed zniszczeniem. W wyniku zawartego przez niego paktu, Pandarię spowiła na dziesięć tysięcy lat gęsta mgła, jednak od tego czasu kraina ta jest nawiedzana...

 

Chęć poznania

Rzadko kiedy pandaren chce wyjść poza mgłę. Wiele generacji temu, podróżnicy tej rasy zebrali się na grzbiecie potężnego żółwia: Shen-zin Su. Ogromny morski żłów przemierzał oceany Azeroth i był prawdopodobnie jedyną formą kontaktu pandarenów ze światem zewnętrznym. Po pewnym czasie, również oni utracili kontakt ze spowitym przez mgłę domem.

Gracze którzy zdecydują się na grę pandarenem zaczną swą przygodę na grzbiecie Shen-zin Su. Kiedy wielki żółw będzie zagrożony, a ich poruszający się dom będzie mógł zostać pochłonięty przez morze, gracze będą musieli przyspieszyć swój trening i ruszyć do akcji.

W czasie czasu spędzonego na żółwiu, gracze po raz pierwszy spotkają Hordę i Przymierze. Zanim zakończą swą przygodę w tym miejscu, będą musieli podjąć najważniejszą decyzję w swym życiu: którą frakcję wesprą w obliczu wojny?

 

  

 

Umiejętności rasowe:

Epicurean - zwiększa bonusy dawane przez jedzenie o 100%
Gourmand - zwiększa umiejętność gotowania o 15
Inner Peace - bonus 'rested experience' trwa dwa razy dłużej
Bouncy - otrzymują 50% mniej obrażeń od spadania
Quaking palm - naciskasz na pewien punkt na ciele przeciwnika, usypiając go na 3 sekundy.

 

Dostępne klasy:

Monk, Mage, Rogue, Warrior, Hunter, Priest, Shaman

Pozostałe nowości