Caverns of Time - World of WarCraft

Caverns of Time

Data publikacji : 29.11.2009

 

Głęboko w Jaskiniach Czasu, przebudził się smok Nozdormu.

Kiedy świat był jeszcze młody, brązowe smoki podjęły się ochrony labiryntu, monitorując przemijający czas aby zapewnić że delikatny ład czasu nie zostanie zachwiany. Ale teraz, prastary smok Nozdormu jest zaniepokojony przez to co dzieje się w jego ukochanych jaskiniach: mroczni agenci przemierzają ścieżki czasu aby zmienić przeszłość, teraźniejszość i przyszłość świata Azeroth.

W związku z tym, brązowe smoki zaczęły poszukiwać bohaterów którzy będą mogli zniweczyć plany zmiany przeszłości. Po raz pierwszy, podróżnicy wkroczą do siedziby Wiecznego, gdzie podejmą się misji powstrzymania sabotażu trzech najważniejszych historycznych wydarzeń:

Ucieczki młodego Thralla z twierdzy Durnholde, pierwszego kroku w jego drodze do zostania najpotężniejszym wodzem jakiego znali orkowie...

Epicka bitwa o Górę Hyjal, gdzie Jaina, Thrall, Tyrande i Malfurion skutecznie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę w walce z okrutnym demonem, Archimonde...

I otwarcie Mrocznego Portalu przez szalonego czarnoksiężnika Medivha - wydarzenie które spowodowało wybuch Pierwszej Wojny i wpuściło do świata Azeroth orków.

Atak na ścieżki czasu rozpoczął się. Równowaga w czasie jest zachwiana, a jeśli przeszłość nie zostanie uratowana...

Nie będzie przyszłości

Pozostałe nowości