Hellfire Citadel - World of WarCraft

Hellfire Citadel

Data publikacji : 29.11.2009

 

W zniszczonym świecie Outland, w samym sercu Hellfire Peninsula stoi Hellfire Citadel, twierdza nie do zdobycia która służyła Hordzie jako baza operacyjna podczas Pierwszej i Drugiej Wojny. Przez lata tą ogromną twierdzę uważano za opustoszałą.

Aż do teraz...

Pomimo że większość świata Draenor została zniszczona przez lekkomyślnego Ner'zhula, Hellfire Citadel jest nienaruszona - zamieszkała przez bandy czerwonych, przeklętych orków. Pomimo że obecność tego nowego, dzikiego gatunku pozostaje tajemnicą, bardziej zastanawiającym jest fakt że jest ich coraz więcej.

Pomimo iż Thrall wraz z Gromem Hellscream'em pokonali Mannoroth'a kończąc tym samym przekleństwo trawiące Hordę, doniesienia wskazują że barbarzyńscy orkowie z Hellfire Citadel w jakiś sposób odnaleźli nowe źródło zepsucia które napędza ich prymitywną żądzę krwii.

Nie wiadomo komuś służą ci orkowie, jednakże uważa się iż nie są oni na usługach Płonącego Legionu.

Możliwe iż najbardziej niepokojącymi wieściami z krainy Outland są doniesienia o głośnych, dzikich okrzykach wyłaniających się z miejsca położonego głęboko pod cytadelą. Wielu zastanawia się czy może mieć to coś wspólnego z przeklętymi orkami i ich wciąż powiększającą się liczebnością. Niestety te pytania będą musiały pozostać bez odpowiedzi.

Przynajmniej na razie...

Hellfire Citadel, jest 5-osobową strefą instance położoną w krainie Outland w Hellfire Peninsula, jak również jednym z pierwszych miejsc które będą mogli poznać gracze w nadchodzącym dodatku do World of Warcraft: The Burning Crusade. Wyzwanie dla wszystkich graczy poszukujących przygody i szczęścia na poziomach zaraz po 60, to miejsce będzie zawierało:

  • Trzy kompletne strefy instance
  •  Ekscytujące starcie dla grupy raid
  • Wszyscy przeciwnicy będą całkowicie nowi, tak jak i świetnie zaprojektowane walki z bossami
  • Zupełnie nowe przedmioty które gracze będą musieli odnaleźć

 

Pozostałe nowości