Zapowiedź 4.3 - Fangs of the Father - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 28.09.2011

Zapowiedź 4.3 - Fangs of the Father

Na łamach oficjalnej strony World of Warcraft pojawiła się kolejna zapowiedź związana z patchem 4.3. Tym razem poznaliśmy nieco więcej informacji na temat Fangs of the Father, czyli pary legendarnych przedmiotów, którą wkrótce będą mogli zdobyć grający łotrzykami. Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem zapowiedzi.

"Chcieli mnie przetrzymać, pilnować mnie - zrobić ze mnie swojego niewolnika. Jednak ja NIE BĘDĘ odpowiadał za grzechy mojego ojca. Sam pokieruję swym losem." - Wrathion, Black Prince.

Kontrakt

Patch 4.3 zaoferuje najbardziej zabójczym i doświadczonym łotrzykom szansę na odegranie ważnej roli w świecie, w swój unikalny sposób - manipulując z cienia istotnymi wydarzeniami. Gracze będą podróżować po kontynentach, aby podjąć się niezwykle istotnych misji, rekonesansu, włamań, infiltracji oraz oczywiście zabójstw. Osoby znające wydarzenia z Badlands po Kataklizmie, mogą pamiętać historię Rheastraszy, ambitnego czerwonego smoka, który zdobył jajo czarnego smoka i magicznie oczyścił je ze skazy. Mimo, że historia ta może prowadzić do lepszej przyszłości dla Azeroth, odkrycie sieci intryg, które wyjaśnią co stało się z jajem... oraz zdecydują o losie samego Deathwinga, wymagać będzie sprytu, skradania się, umiejętności oraz pomocy przyjaciół.

Mokra robota

Łotrzykowie chcący zrobić wszystko, aby zapewnić lepszą przyszłość, muszą najpierw udać się do strefy raid Dragon's Soul, żeby rozpocząć zadanie. Ci którzy udowodnią swe umiejętności, zostaną skierowani do Ravenholdt Manor, gdzie odnajdą tajemniczego Czarnego Księcia, Wrathiona. Ta mroczna postać może być kluczem do zwycięstwa śmiertelnych ras, jednak jakie są jego prawdziwe motywy? Zanim prawda na ten temat ujrzy światło dzienne, zabójcy będą musieli stoczyć trudne boje z najpotężniejszymi sługami Deathwinga oraz udać się na samodzielną misję, aby przypieczętować los czarnych smoków. Zadanie kończy się egzekucją Deathwinga i szokującym odkryciem prawdziwego celu tej misji.

Co z tego będzie dla mnie?

Łotrzykowie którym się uda, otrzymają parę sztyletów, które stają się coraz bardziej zabójcze, im większy postęp w legendarnym zadaniu. W ostatecznym stadium, zostaną one wzmocnione esencją starych bogów oraz szaloną furią czarnych smoków - dając ich właścicielowi ogromną moc. Wśród nich będzie między innymi nakładający się efekt zwiększający Agility, który kumuluje się do czasu, aż mroczne skrzydła wyrosną na plecach łotrzyka, usuwając koszt combo points i zwiększając obrażenia wszystkich finishing moves na krótki czas. Dodatkowo, skrzydła, które mogą zostać rozpostarte na żądanie (nie wpływające na walkę), dzięki którym łotrzyk powoli opadnie na ziemię... albo sprowadzi śmierć z powietrza na nieświadomą ofiarę! Jeśli idzie o zadawanie śmierci, Fangs of the Father dadzą legendarną moc zabijania wszystkim łotrzykom, niezależnie od ich specjalizacji.

Niesamowita przygoda i legendarna nagroda czekają. Przyszłość wszystkich żyjących istot z Azeroth jest niepewna. Lepiej się pospiesz.

Komentarz (4)

 • kim jest ten wyglądający jak arab/pers Wrathion, Black Prince?
  ~ufoahi
  2011/09/28 21:15
 • Odnalezionym synem Deathwinga, który zostanie nowym czarnym aspektem...

  XD A wy jak myślicie?
  ~Garn
  2011/09/28 21:41
 • No pewnie zostanie nowym aspectem bo po pokonaniu deathwinga zostanie chyba jego jedynym potomkiem, a ze pomoze pozostalym aspectom to beda w stanie mu zaufac i go zaakceptowac, i wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwie :P Do tego jest chyba JEDYNYM nieskazonym czarnym smokiem :P
  ~Dorogon
  2011/09/28 22:24
 • ojj gdyby tier13 rouga wygladal tak, jak ubranko tego araba, to bylbym wniebowziety :P
  ~flaaj
  2011/10/01 13:05

Pozostałe nowości