Dzień z życia - Micah Whipple (Bashioka) - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 05.12.2011

Dzień z życia - Micah Whipple (Bashioka)

Jesteście ciekawi jak mija dzień jednego z najbardziej lubianych Community Managerów firmy Blizzard Entertainment? Otóż na oficjalnej stronie społecznościowej pojawił się artykuł z życia Micah Whipple, znanego na łamach forum pod nickiem Bashiok. Opisuje on przebieg dnia w pracy, przedstawia czym dokładnie zajmuje się w firmie i jakie są jego obowiązki. Fani po przeczytaniu owego artykułu będą nieco inaczej postrzegać pracę Bashioka. Nie zajmuje się on bowiem jedynie moderowaniem forum i odpisywaniem na pytania użytkowników, jego wkład we wszystkie uniwersa Blizzarda jest większy niż dotychczas sądziliśmy.

Godzina: 10:00

Mój dzień, jako jednego ze starszych menedżerów w dziale, jest pełen spotkań. Zaczynając od 10:00 niemal przez cały dzień będę z dala od biurka decydować o losie świata... świata Warcrafta (lub Diablo albo StarCrafta). Zakończyliśmy większość naszych spotkań na wysokim szczeblu dot. strategii na rok 2012 i teraz mnóstwo czasu zajmuje nam realizacja poszczególnych projektów, śledzenie statystyk i działania programów oraz prac różnych działów, a także udostępnianie ich postępów.

Podczas tego konkretnego spotkania omówimy dane z mediów społecznościowych i blogów dotyczące popularności i opinii ludzi o naszych grach. Dzięki temu skupimy się w przyszłości na tworzeniu tego, co się graczom najbardziej podoba. Nie jest to szczególnie skomplikowane.

Na tym spotkaniu omówimy spadek statystyk na forum po BlizzConie i powrót do zwykłego poziomu po ogromnym przyroście aktywności związanym z tą imprezą. Dzięki zebranym informacjom możemy udać się na spotkanie i określić elementy, których tworzeniem zajmować będziemy się przez następne miesiące.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości