Strefy raid w dodatku, spadek subskrybentów - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 07.08.2012

Strefy raid w dodatku, spadek subskrybentów

Jakiś czas temu pojawił się blog poświęcony strefie Mogu'shan Vaults, w którym ujawniono również fakt, że raidy w Mists of Pandaria będą otwierane stopniowo. Więcej szczegółowych informacji na temat stanowiska Blizzarda w tej kwestii przedstawił na forum Vaneras.

Bardzo blisko przyglądaliśmy się opinią na temat raidów zarówno w Cataclysm jak i Mists of Pandaria. Widzieliśmy wiele dowodów i usłyszeliśmy wiele zdań, które sugerują, że na początku obecnego dodatku raidy były nieco zbyt przytłaczające. Naszym celem jest wyrównanie tego w Mists of Pandaria. Pamiętajcie, że Mogu'shan Vaults zostanie otwarte tydzień po wydaniu Mists of Pandaria. Biorąc pod uwagę wersję Heroic tej strefy, nawet najbardziej zawzięci gracze będą zajęci przez jakiś czas. Ukończenie normalnej wersji raidu odblokuje tryb Heroic, który jest zdecydowanie większym wyzwaniem. Pamiętajcie, że podobnie jak miało to miejsce w przypadku Dragon Soul, wersja Raid Finder strefy Mogu'shan Vaults będzie dostępna tydzień po otwarciu normalnej odsłony tego raidu.

Zamiast kłaść nacisk na graczy przez otwarcie szesnastu bossów w trzech różnych strefach wraz z premierą dodatku, mamy nadzieję na to, że znajdziecie chwilę na zapoznanie się z historią, przepięknym nowym kontynentem, świetnymi zadaniami i innymi elementami, których jest zbyt wiele, żeby je tu opisać. Naszym celem nie jest sztune wydłużanie zawartości z 5.0, a jedynie lepsze jej rozplanowanie. To właśnie dlatego oznajmiliśmy, że kilka tygodni po otwarciu Mogu'shan Vaults dostępne będą również Heart of Fear oraz Terrace of Endless Spring.

Oto krótkie omówienie schematu zgodnie z którym chcemy podążać w przypadku nadchodzących stref raid: strefa otwiera się na zwykłym poziomie -> po ukończeniu na zwykłym poziomie odblokowuje się poziom Heroic -> wersja Raid Finder dostępna jest tydzień po otwarciu zwykłej wersji. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat stref raid w Mists of Pandaria, zachęcamy do zapoznania się z Blizzard Insider #45 - Mists of Pandaria - Zapowiedź stref raid, w którym znajdziecie masę ekscytujących informacji.

Na sam koniec chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy testowali nową zawartości gry, dzielili się opiniami i pomagali nam w stworzeniu możliwie najbardziej epickiej gry!

W zeszłym tygodniu w czasie konferencji Activision | Blizzard przedstawiono aktualny stan subskrybentów World of Warcraft. Mimo, że ich liczba spadła z 10.1 do 9.1 miliona, to nie są dla nikogo zaskakujące dane. Biorąc pod uwagę fakt, że jesteśmy na etapie końca dodatku, od dłuższego czasu nie został wydany nowy content, a kilka miesięcy temu premierę miało Diablo III, spora grupa osób mogła zdecydować się na odpoczynek od świata Azeroth. Wydanie dodatku Mists of Pandaria (już 25 września!) zapewne sprawi, że liczba subskrybentów nieco wzrośnie.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości