Dwunastodniowa podróż do Pandarii - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 23.08.2012

Dwunastodniowa podróż do Pandarii

Do premiery Mists of Pandaria został niewiele ponad miesiąc. Jeśli w dalszym ciągu jesteście jednak spragnieni informacji na temat najnowszego dodatku, to Blizzard ma dla wszystkich dobrą wiadomość. Od 14 września, na oficjalnym profilu World of Warcraft na portalu Facebook, zamieszczane będą ekskluzywne materiały związane z Mists of Pandaria.

Niewiele czasu zostało do rozpoczęcia przygody w egzotycznej krainie Pandarii. Aby odliczać chwile zanim przybędziecie do tego miejsca, będziemy codziennie publikować ekskluzywną zawartość na profilu World of Warcraft na Facebooku przez 12 dni przed premierą Mists of Pandaria. Począwszy od 14 września, odwiedzajcie naszą oś czasu, aby znaleźć tam ekskluzywną muzykę, materiały video, wywiady, informacje o bohaterach, tapety na pulpit i wiele więcej.

Aby dodać nieco smaku naszej osi czasu w czasie dwunastodniowego odliczania, będziemy jako zdjęcie w tle publikować ekskluzywne obrazki waszego autorstwa! Pamiętajcie o wytycznych znajdujących się poniżej i wysyłajcie swoje prace na promotions@blizzard.com do 7 września, aby mieć szansę na pojawienie się jako jedna z dwunastu okładek dnia na profilu World of Warcraft.

Wskazówki związane z pracami graficznymi: artyści powinni przesyłać obrazki w optymalnej rozdzielczości (851x315 pikseli), umieścić logo World of Warcraft w górnym prawym rogu, a swój podpis w dolnym prawym. Wykorzystajcie nasze obecne zdjęcie w tle jako przykład umieszczenia logo. Nasze standardowe zasady związane z pracami fanowskimi obowiązują wszystkie zgłoszenia, jakie zostaną nam przesłane. Nie możemy się doczekać tego, co zrobicie!

Przygotujcie się... podróż rozpoczyna się wkrótce.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości