Podróż do Pandarii rozpoczęta! - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 13.09.2012

Podróż do Pandarii rozpoczęta!

Rozpoczęła się dwunastodniowa podróż do Mists of Pandaria! Odwiedzajcie oficjalną linię czasu World of Warcraft na Facebooku każdego dnia od dziś do wydania dodatku, a znajdziecie tam ekskluzywną zawartość, włączając w to nowe zdjęcia w tle przesłane przez członków społeczności. Na sam początek Blizzard dodał tapetę prezentującą bitwę morską z intro do Mists of Pandaria.

Inne rozdzielczości

Od jakiegoś czasu, na łamach oficjalnej strony World of Warcraft pojawia się cykl krótkich opowiadań o Li Li Stormstout (ich tłumaczenie zamieszczane jest również na naszym serwisie). Osoby, które chcą lepiej poznać młodą pandarenkę oraz jej wuja, Chena, będą mogły już wkrótce kupić komiks opisujący ich przygody. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie wpisu związanego z tym wydawnictwem.

Li Li Stormstout poznała wszystkie cuda Wielkiego Żółwia, Shen-zin Sun i spisała swoje doświadczenia w dzienniku. Przechowała również listy od jej wuja, Chena, między stronami swojego pamiętnika - opowieści o przygodach Chena w świecie Azeroth. Opuścił on żółwia przed laty i często pisał o swoich czynach, jednak nagle, bez wyjaśnienia, listy przestały przychodzić. Wkrótce po zwiedzeniu Wędrującej Wyspy, obsesją Li Li stało się poszukiwanie Chena. Opuści on Shen-zin Su, aby zbadać tajemnicę zniknięcia jej wuja i sama stanie się częścią własnych fantastycznych opowieści wypełnionych licznymi odkryciami.

Historia Li Li, Chena oraz innych pojawi się w Pearl of Pandaria, 128-stronicowej graficznej opowieści, napisanej przez Micky Neilsona oraz zilustrowanej przez słynnego artystę Seana "Cheeks" Gallowaya.

Podróż Li Li będzie kontynuowana w Quest of Pandaria, czteroczęściowej historii napisanej przez zwyciężczynie Global Writing Contest Blizzarda, Sally Pine.

Osoby, które wolą uniknąć spoilerów zachęcamy do przeczytania Pearl of Pandaria przed Quests for Pandaria. Pearl będzie dostępna tutaj lub w innych miejscach sprzedających książki już 25 września 2012.

Ścieżka Podróżnika wzywa. Doceniajcie każdy krok na ścieżce ku przygodzie!

Mists of Pandaria doczeka się wielu oficjalnych premier na terenie Europy. Blizzard przygotował wydarzenia na łamach portalu Facebook specjalnie na każdą z tych imprez.

Więcej informacji na temat atrakcji przygotowanych na oficjalnych premierach dodatku Mists of Pandaria znajdziecie tutaj

Komentarz (3)

Pozostałe nowości