Cyfrowa premiera Mists of Pandaria - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 19.09.2012

Cyfrowa premiera Mists of Pandaria

Kilka dni temu informowaliśmy o oficjalnych premierach Mists of Pandaria, które odbędą się w wielu europejskich miastach. Blizzard przygotował jednak niespodziankę dla osób, które na nowy dodatek będą czekały przez swoimi komputerami. W czasie Cyfrowej Premiery gry zostanie uruchomiony stream, który umili wszystkim ostatnie chwile oczekiwania na wizytę w Pandarii!

Już za tydzień gracze World of Warcraft będą mogli wyruszyć do zaginionego kontynentu Pandarii. Jeśli nie możecie dotrzeć na oficjalną premierę 24 września w Paryżu, Londynie, Madrycie, Milanie, Moskwie, Kolonii lub Sztokholmie, będziemy łączyć się z tymi miejscami w Europie i streamować je na żywo na YouTube.

Cyfrowa Premiera, która ma rozpocząć się o godzinie 22:30, pozwoli na przeżycie ekscytujących chwil europejskich premier przed waszym komputerem. Artyści i developerzy Blizzarda, między innymi Greg "Ghostcrawler" Street będą opowiadali o najnowszym dodatku. Wydarzenia te będą obfitować również w inną rozrywkę na żywo, między innymi muzyka z Mists of Pandaria będzie odgrywana przez orkiestrę, MANAO - Drums of China i wiele, wiele więcej.

Darmowy stream z Cyfrowej Premiery znajdziecie na www.youtube.com/warcraft, a więcej informacji na temat aktywności na oficjalnych premiera zostało dodanych na dedykowanej mini-stronie.


Źródło: Battle.net

Komentarz (1)

  • Stream na youtubie to zły pomysł...
    ~PysznyPlacek
    2012/09/19 15:10

Pozostałe nowości