Informacje o aktywacji Mists of Pandaria o północy - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 24.09.2012

Informacje o aktywacji Mists of Pandaria o północy

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiła się informacja o tym, jak będzie wyglądać aktywacja najnowszego dodatku w dniu jego premiery. Okazuje się, że wszystkie aktualizacje związane z Mists of Pandaria dokonane zostaną "na żywo" o północy i gracze nie będą musieli wylogowywać się ze swoich kont. Oto, co napisał w tej sprawie Zarhym:

Niemal nadszedł czas rozejścia się mgieł i nadejścia nowej ery wypełnionej odkryciami! Dla osób, które są gotowe na rozpoczęcie przygody w momencie premiery Mists of Pandaria w waszym regionie, przygotowaliśmy kilka istotnych informacji, które mogą się przydać w waszej ekspedycji.

Jak tylko aktywujemy zawartość dodatku, gracze, którzy posiadają licencję Mists of Pandaria otrzymają natychmiastowy dostęp do niej. Jeśli jesteście w grze, kiedy zegar wybije północ, nawet nie będziecie musieli się przelogować!

Co stanie się o północy dla osób, które posiadają Mists i są gotowe do gry?

 • Żółta wiadomość systemowa, która pojawi się na czacie, zachęci do odwiedzenia Orgrimmar lub Stormwind, abyście mogli rozpocząć swoją podróż.
 • 85-poziomowe postacie otrzymają nowe zadanie, niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie się znajdują, które poprowadzi ich do Variana lub Garrosha. Jeśli jesteś online o północy, otrzymasz je nawet wtedy, kiedy twój Quest Log jest pełny - albo możesz po prostu odwiedzić Variana lub Garrosha, aby rozpocząć swoja podróż do Pandarii.
 • Pasek doświadczenia 85-poziomowych postaci ulegnie zmianie tak, aby mogły one ponownie je otrzymywać.
 • Gracze, którzy są na ekranie tworzenia postaci o północy, zobaczą, że przycisk tworzenia pandarena zostanie aktywowany (Przypomnienie: dotyczy to również graczy, którzy nie posiadają licencji Mists of Pandaria, ponieważ wszystkie rasy są dostępne w podstawowej wersji World of Warcraft)
 • Gracze, którzy są na ekranie tworzenia postaci o północy, zobaczą, że przycisk tworzenia klasy mnicha zostanie aktywowany.

Bardzo ciężko pracowaliśmy nad tą nową technologią, której celem jest zapewnienie bardziej stabilnego przejścia do kolejnego dodatku. Nasi pracownicy będą monitorować stabilność serwerów i problemy z rozgrywką, aby zapewnić wam możliwie najlepsze doświadczenie w grze.

Do zobaczenia w Pandarii!

W związku z wydaniem Mists of Pandaria, odbędzie się oficjalna premiera w Irvine w Kalifornii. Dla wszystkich osób zainteresowanych tym wydarzeniem, Blizzard przygotował nie lada niespodziankę - pojedynek pracowników firmy z doskonale znaną gildią Blood Legion.

W czasie nocnej premiery, która odbędzie się w Irvine w Kalifornii 24 września, grupa pięciu członków Blood Legion - znanej raidującej gildii z World of Warcraft - zmierzy się z programistami Blizzarda przy próbie osiągnięcia jak najlepszego czasu w Challange Mode strefy instance. Będą się oni przyglądać jak nasza drużyna nadaje tempo w Mogu'shan Palace, nowej pięcioosobowej strefie instance w Mists of Pandaria. Kiedy nadejdzie pora na Blood Legion, ich celem będzie pobicie naszego czasu i wygranie rywalizacji. Będziecie mogli obejrzeć stream z tego wydarzenia na żywo na Machinima.com od 9 p.m. czasu PDT! Blizzardowy specjalista od eSportu, Rob Simpson, będzie komentował bardzo szybkie (czasem chaotyczne) pulle kolejnych grup, zaś główny twórca starć, Ion Hazzikostas, będzie przedstawiał informacje na temat strefy oraz walk z bossami.

Na sam koniec chcieliśmy zaprosić wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu o godzinie 22:30, abyśmy wspólnie mogli śledzić przebieg cyfrowej premiery Mists of Pandaria!

Komentarz (5)

 • Jak to zadziała prawidłowo, to koniec z kolejkami do logowania przy premierze gier blizza. Oby...
  ~ziolo1910
  2012/09/24 17:35
 • zadziałało :)
  co prawda na BL było trochę lagów szczególnie w stolicach ale dało się pograć, nawet po kilkudziesięciu minutach pierwsze firsty zaczęły się pokazywać
  ~wirro
  2012/09/25 16:25
 • A ja byłem młody i głupi :D i wygrałem kazzak i wieczorem jest masakra z zalogowaniem się :P

  Ale nie hejtuje z tego powodu :) moja wina bo chciało mi się takiego serwera przeludnionego :)
  ~zwyklygracz
  2012/09/29 15:18
 • Wciąż czekam na tłumaczenie opowiadań
  ~Slec80
  2012/09/29 19:49
 • Od premiery żadnych nowych wiadomości nie ma, co się dzieje :<
  ~yakuza16
  2012/10/02 00:33

Pozostałe nowości