Pierwsze informacje na temat patcha 5.1! - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 05.10.2012

Pierwsze informacje na temat patcha 5.1!

Na łamach oficjalnej strony World of Warcraft pojawiła się zapowiedź elementów, które zostaną dodane do gry w patchu 5.1. Blizzard obiecał, że Mists of Pandaria będzie aktualizowane częściej niż poprzednie dodatki, a przedstawienie informacji o tym, że 5.1 zostanie dodany wkrótce na Public Test Realm wygląda bardzo obiecująco!

Mimo, że Mists of Pandaria jest wypełniona najbardziej różnorodnymi elementami jakie widział World of Warcraft, planujemy dotrzymać obietnicy dostarczania nowości jeszcze szybciej. Mając to na uwadze, chcieliśmy się podzielić pierwszymi informacjami na temat aktualizacji dodatku. Planujemy wkrótce wydać patch 5.1 na Publiczne Serwery Testowe, abyście mogli go sami wypróbować! Początkowo, wersja z PTR nie będzie zawierała wszystkich elementów 5.1, jednak oto lista głównych elementów, które są obecnie planowane.

Elementy patcha 5.1

Pandaria and the War of Conquest
Kiedy członkowie Hordy i Przymierza byli zajęci odkrywaniem kontynentu Pandarii, Garrosh i Varian zbierali swoje wojska przygotowując się do starcia, które miało zdecydować o tym, kto przejmie wpływy na zaginionym lądzie. Gracze, którzy wykonali zadania w Pandarii zobaczą jak wojska obu frakcji przybywają na kontynent, drastycznie zwiększając napięcie między Hordą i Przymierzem. Nowe miejsca z daily questami oraz frakcje będą dostępne dla wszystkich tych, którzy chcą się wykazać w czasie narastającego konfliktu.

Brawler's Guild
Podziemne kręgi pojawiły się w Stormwind i Orgrimmar, aby dać skorym do walki szansę na wykazanie się w samodzielnych starciach PVE przeciwko potężnym istotom, jakie można znaleźć w World of Warcraft. Pierwsza zasada podziemnego kręgu jest taka, że nie mówimy o podziemnym kręgu. Druga zasada...

Pet Battles Improvements
Do systemu walki kompanów wprowadzono poprawki związane między innymi z UI oraz możliwość ulepszania jakości zdobytych petów.

Item Upgrades
Będziecie mogli wydać Valor Points, aby ulepszyć poziom i jakość posiadanych przez siebie przedmiotów.

The Quest Continues
Wrathion jest bardzo zainteresowany konfliktem frakcji na południowym wybrzeżu Pandarii. Z pewnością będzie on miał dodatkowe zadania dla graczy w ich podróży do zdobycia legendarnych przedmiotów.

Miejcie na uwadze, że jest to jedynie fragment tego, co zostanie dodane. Czekajcie na kolejne szczegóły w czasie, kiedy przygotowujemy się do wydania patcha 5.1 do testów!

Komentarz (15)

 • IMO zmiana na plus, lepiej wydać kilka małych patchów niż 3 duże, większa ilość zmian bardziej napędza życie w grze.
  ~Garn
  2012/10/05 20:53
 • Kolejne daily, zaczyna to mnie przerażać.
  ~Halkus
  2012/10/05 21:11
 • ~Halkus: to fakt, daily jest naprawdę dużo, ale fajnie, że jest to alternatywny sposób do zdobywania części Valor Pointów.

  Póki co na nudę w Mists of Pandaria nie można narzekać, a zapowiada się jeszcze ciekawiej. =)
  ~Sigmar
  Battlenet Network
  2012/10/05 21:29
 • Jedyną rzeczą, która w tym momencie mnie irytuje jest to że muszę wbić revered u Golden Lotus żeby zacząć farmić reputacje u Shado-Pan.
  Oczywiście jest też możliwość że to ja czegoś nie wiem :)
  ~Halkus
  2012/10/05 22:32
 • Hmm chciałem zapytac czy wiecie cos w sprawie co se wyrabialo dzisaj w Ogrim ?:D ze cale miasto instantowo Ginelo ,gracz i npc :D z 4razy lub wiecje tak bylo :D
  ~Alien
  2012/10/07 22:33
 • bug my mate^^ - nawet jesli miales postac w pandarii i ja teleportowales do orgri to padales - calu mop jest dziurawy jak szwajcarski ser albo koszulka bonda po 2 dniach biegania - ab, av, daily w miejwcach z fazami to sa miejsca w ktorych Ogrom bugow przeraza... pomijajac kwestie ze ally moga teraz wybitnie farmic honor... ah zapomnialem - jak ktos dobrze zacznie to na SotA tez mozna ladnie farmic z bugami :) gz blizz!
  ~jurnalista
  2012/10/07 22:45
 • Reputację u Shao-Pan można wbijać spokojnie, bez revered u Golden-Lotus, questline jest na tyle bogaty, że można spokojnie do reverd można dociągnąć.
  ~skOOby
  2012/10/08 09:35
 • jurnalista masz na mysli Isle of Conquest z tym honorem?

  nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie ale nasza brama pada jakos dziwnie szybko.My w hordzie walimy w ich brame z gory z dolu, podkladamy bomby a tu nagle ally juz sa u naszego bosa :/
  ~GOPA
  2012/10/09 16:23
 • Bo Horda to noobki ^^
  ~Garn
  2012/10/09 16:31
 • nie mój kolego nie :) widocznie Blizz stwierdził ze alluchom trzeba pomoc bo sobie nie radza z Horda :D
  ~GOPA
  2012/10/09 20:16
 • @GOPA

  na IoC brama Hordy pada dlatego ze tam kluczem jest przystan ^^ mi chodziło o ilość hp demosów w SotA których jadących w 3/4 nie jestes w stanie powstrzymać (wiem że to sie zmieni razem z jakością naszego sprzetu) ale jest to bez sensu bo na tym bg różnica jest tak mala że po prostu bez sensowna :)

  btw - ja najbardziej się zawiodłem na instach hc które zrobilem wszystkie pod rząd bez żadnego wipea oraz bez żadnego użycia cc - co bylo nei do pomyslenia we wczesniejszych dodatkach...
  ~jurnalista
  2012/10/11 03:55
 • To idz na 3 stopien trudnosci tzw ,,czasowki'' i wroc i napisz co sadzisz.
  ~Dux
  2012/10/11 09:04
 • ale ilosc HP demosow w SotA jest taka sama dla hordy i ally wiec o co kaman?
  ~GOPA
  2012/10/11 12:59
 • Wracajac do IoC.
  Horda nie jest w stanie pojac mechaniki 2 BG. IoC, w ktorym Glaivesami mozna zniszczyc brame w 1 minute a nikt nie chce ich niszczyc. Upieracie sie, ze lepiej zajac Hangar i Workshop majac sobie za nic zniszczenie Glaives. Drugi BG to AV, ktore pozostawie bez komentarza. I nie marudzcie ze Ally ma latwiej bo to wierutna bzdura.

  Z drugiej strony Ally ciagle dostaje w tylek na Gilneas.

  PS. PvE gram na Ally a PvP glownie na Hordzie - nie jestem ani Aluchem ani Kekiem Brudasem. Lubie obie strony bo maja swoje (odmienne) fajne klimaty.
  ~wredzik
  2012/10/12 19:34
 • Jasne że Ally nie ma łatwiej, szanse są równe.Co do IoC to błędem moim zdaniem jest to że tych całych Glaivesów nie można zniszczyć za pomocą obronnych dział gdyz mają za słaby zasięg.Ogólnie to wygra ta strona gdzie więcej ogarnuiętych ludzi gra.Styknie że ktoś powie co trzeba robić a reszta zechce go posłuchać.IoC 1/3 grupy broni swojej bazy reszta leci przejąć hangar i workshop.Każdy bierze bombkę do kieszeni.Trochę ogarniętych graczy i pewna wygrana.Ale jeśli połowa afkuje a druga połowa nie wie co się wokół nich dzieje to jak wygrać?
  AV? co z nim? wystarczą 3 osoby odpowiedniej klasy by skutecznie przeszkodzić w ubiciu bossa i dać czas na wygranie.
  Trochę pokory, ogarnięty lider i BG z pugu wygrane.
  ~GOPA
  2012/10/21 11:11

Pozostałe nowości