Nauka Proroka - tłumaczenie opowiadania - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 16.12.2012

Nauka Proroka - tłumaczenie opowiadania

Postanowiliśmy wykorzystać brak nowości ze świata Azeroth i powrócić do tłumaczenia cyklu opowiadań, poświęconych liderom frakcji z World of Warcraft. Dziś zapraszamy do poznania krótkiej historii Velena, proroka tajemniczej rasy draenei, która wzmocniła szeregi Przymierza w dodatku Burning Crusade.

Niebo pociemniało. Najpierw złowróżbna czerwień nawiedziła bursztynowe niebo, niczym zwiastun nadciągającej zagłady. Po kilku chwilach, kolor zaczął zmieniać się w coraz bardziej przytłaczający odcień zieleni. Płonące komety wystrzeliły z niebios i uderzyły w ziemię, wywołując wśród biednych istot panikę. Komety powstały ze swych kraterów i z przerażającą bezwzględnością zaczęły mordować. Tuż obok księcia otworzyło się przejście z którego wylała się horda potwornych istot: skrzydlate demony i okrutne sukuby władające zielono-żółtym ogniem i potężną magią, niszczyły wszystko, co stanęło na ich drodze. Po tym, jak mroczna armia przybyła na miejsce, z portalu wyłoniła się gigantyczna istota, która bardzo przypominała księciu draenei.

Istota zniszczyła znajdujące się w pobliżu skały, robiąc wystarczająco miejsca, aby mogła uklęknąć, a następnie swym szponem zaczęła kreślić na ziemi przerażające symbole. Kiedy dzieło było skończone, przez chwilę zapanowała idealna cisza, tak jakby najazd ustał, a świat zatrzymał się w potwornym zawieszeniu.

Nagle doszło do eksplozji...

Czytaj dalej...

Ostatnie opowiadanie cyklu, przybliżające postać Lor'themar Therona, przywódcy krwawych elfów z Silvermoon, pojawi się na łamach naszego serwisu pod koniec miesiąca. Serdecznie zapraszamy!

Komentarz (3)

 • Jesteście stronniczy, kiedyś z jakiś miesiąc temu o ile nie dłużej prosiłem o przetłumaczenie tekstu o lordzie regencie:( A tak szczerze to licze że przetłumaczycie i powodzonka.
  ~nerv
  2012/12/16 21:27
 • Skoro w końcu pojawił się Velen to pojawi się też Lol'Themar Teron :)
  ~Garn
  2012/12/17 17:57
 • Ej, przecież w newsie napisałem wzmiankę o Lor'Themarze =) Będzie soon!
  ~Sigmar
  Battlenet Network
  2012/12/17 20:39

Pozostałe nowości