W Cieniu Słońca - tłumaczenie opowiadania - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 31.12.2012

W Cieniu Słońca - tłumaczenie opowiadania

Dziś na łamach naszego serwisu pojawiło się tłumaczenie ostatniego opowiadania, które zostało wydane w cyklu poświęconym przywódcom świata Azeroth. Jakim liderem jest Lor'themar Theron? To doskonałe pytanie, szczególnie biorąc pod uwagę jego rolę w patchu 5.2. W Cieniu Słońca z pewnością wiele mówi o tym niezbyt dobrze znanym przywódcy krwawych elfów z Silvermoon.

W swej dłoni trzymał zapieczętowaną kopertę. Na papierze odbita była fioletowa pieczęć z wielkim okiem, symbol Dalaranu. Wydawała się wpatrywać w niego, przypominając o poprzednich listach, które postanowił wyrzucić. Złamał pieczęć i wyjął elegancko złożony pergamin znajdujący się w środku. Lor'thermar bez problemu rozpoznał skrupulatne pismo zdobiące stronę.

Arcymag Aethas Sunreaver poprosił o audiencję z regentem już wiele razy, jednak Lor'themar celowo go ignorował. Od czasu wydarzeń w Quel'Danas desperacko starał się zapomnieć o reszcie świata, jednak zdał sobie sprawę z tego, że ten wkrótce zwali mu się na głowę.

Lor'themar westchnął i przeciągnął się na krześle. List był znacznie krótszy niż poprzednie. Tym razem Aethas nie pytał, a zwyczajnie przedstawił dzień i porę swego przybycia. Lor'themar przejechał palcem po ostrej krawędzi papieru. Podejrzewał co zaproponuje Aethas, a jeszcze nie był pewien jaką da odpowiedź.

Czytaj dalej...

Komentarz (4)

 • Chwała wam, już się biore za czytanie
  ~nerv
  2013/01/01 14:54
 • To chyba jedyne opowiadanie, którego akcja nie toczy się w czasie kataklizmu....
  ~Matstry
  2013/01/02 14:37
 • ~Matstry: To prawda, dlatego tak zwlekałem z jego tłumaczeniem - jest ono niestety dosyć stare (o ile mnie pamięć nie myli, wygrało ono konkurs w Blizzard Writing Contest, a nie było tworzone z myślą o cyklu liderów).

  Mimo to, fajnie się je czyta i przybliża ono nieco postać Lor'themara. =)
  ~Sigmar
  Battlenet Network
  2013/01/02 15:39
 • Też tak uważam, w końcu można było poznać mentalność przywódców b.elvow
  ~Matstry
  2013/01/05 15:35

Pozostałe nowości