Zapowiedź 5.3: Deepwind Gorge i Tiger's Peak PvP - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 30.04.2013

Zapowiedź 5.3: Deepwind Gorge i Tiger's Peak PvP

Na łamach oficjalnej strony World of Warcraft pojawiła się zapowiedź nowych elementów, które mają wzbogacić rozgrywkę PvP w nadchodzącej aktualizacji 5.3. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem tekstu poświęconego Battlegroundowi Deepwind Gorge oraz Arenie Tiger's Peak.

Konflikt między Hordą i Przymierzem narasta, kiedy obie frakcje starają się przejąć na własność surowce Pandarii. Głęboko w Valley of the Four Winds, kopalnie Deepwind Gorge służą jako Battleground, w którym wygrana nie jest mierzona w pokonanych wrogach, lecz w zgromadzonym złocie. Wysoko, wśród majestatycznych szczytów Kun-Lai Summit, Tiger's Peak Arena - miejsce treningu Shado-Pan - podda próbie umiejętności wszystkich tych, którzy przekroczą jej granice.

Deepwind Gorge

Konflikt między Hordą i Przymierzem narasta, kiedy obie frakcje starają się przejąć na własność surowce Pandarii. Głęboko w Valley of the Foure Winds, kopalnie Deepwind Gorge służą jako Battleground, w którym wygrana nie jest mierzona w pokonanych wrogach, lecz w zgromadzonym złocie.

W tym 90-poziomowym Battlegroundzie w formacie 15 vs. 15, gracze Hordy i Przymierza zaczynają na przeciwległych skrajach mapy i walczą o kontrolę nad trzema kopalniami złota, które znajdują się w centralnej części na północy, południu oraz środku.

Po przejęciu kontroli nad kopalnią, na konto twojej drużyny zaczyna spływać złoto, a tak długo jak jej nie utracisz, przybywa go coraz szybciej. Kontrolowanie więcej, niż jednej kopalni, zwiększa szybkość pozyskiwania złota - jednak rozważnym byłoby nie rozpraszanie waszej armii.

Kradzież wózków

Czasami najlepszym atakiem jest dobra obrona i stwierdzenie to sprawdza się to w przypadku Deepwind Gorge. Każda drużyna ma swojej bazie wózek górniczy. Jeśli zostanie on skradziony, do 200 złota zostanie usunięte z puli jego właścicieli. Jeśli gracze odbiją wózek, złoto zostanie przywrócone. Jeśli jednak wózek zostanie przechwycony, wróg otrzyma dodatkowe 200 złota. Skradziony wózek górniczy lub dwa mogą zupełnie odmienić oblicze bitwy z druzgocącej porażki we wspaniałe zwycięstwo.

Fakty

  • Nazwa: Deepwind Gorge
  • Lokalizacja: Valley of the Four Winds
  • Format: 15 vs. 15
  • Punkty do przejęcia: Północna (w stylu pandareńskim), Centralna oraz Południowa (w stylu goblińskim) Kopalnia.
  • Wózki górnicze: Przejęcie wózka oznacza zyskanie 200 złota.
  • Warunki wygranej: 1,600 złota
  • Nowe osiągnięcia

The Tiger's Peak

Wysoko, wśród majestatycznych szczytów Kun-Lai Summit, Tiger's Peak Arena - miejsce treningu Shado-Pan - podda próbie umiejętności wszystkich tych, którzy przekroczą jej granice. Wojownicy będą musieli wykorzystać do własnych celów ogromne statuy tygrysów oraz ogrodzone platformy, aby zyskać przewagę i zwyciężyć.

  

Komentarz (2)

Pozostałe nowości