Zapowiedź: Nowe przedmioty w Pet Store - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 14.07.2013

Zapowiedź: Nowe przedmioty w Pet Store

Wkrótce do Pet Store trafią przedmioty, które zasadniczo różnią się od oferowanych tam dotychczas rzeczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem wpisu z oficjalnej strony World of Warcraft.

W Pet Store pojawi się kilka nowych rzeczy i chcieliśmy przedstawić niewielką zapowiedź tego, co zostanie dodane. Oczywiście Pet Store był dotychczas miejscem, w którym sprzedawaliśmy wierzchowce i kompanów, jednak stworzyliśmy kilka innych kosmetycznych przedmiotów, włączając w to nowe zabawki i przedmioty do transmogryfikacji.

Na początek: trzy kosmetyczne hełmy do transmogryfikacji. Kiedy system transmogryfikacji został dodany do gry, wiele osób mówiło o możliwości kupowania samego wyglądu przedmiotów. Wychodzimy temu naprzeciw i wprowadzamy kilka hełmów, aby zobaczyć, jak zostaną przyjęte. Nie mają one żadnych statystyk, mają jedynie swój wygląd i możecie użyć ich u dowolnej postaci, niezależnie od jej rasy czy klasy (działają ze wszystkimi typami zbroi). Są one świetne do ulepszenia wyglądu zestawu - lub zastąpienia hełmu, który już wam się znudził. Nie ma potrzeby korzystania z opcji "Hide Helm"!

Poniżej znajdziecie obrazki, jednak pamiętajcie, że hełmy te to także specjalne efekty i animacje. Możliwe, że widzieliście ich modele na Wowhead lub MMO-Champion nieco wcześniej.

Próbujemy również czegoś innego. Wiele osób lubi fajne przedmioty z ograniczoną ilością użyć, które można zdobyć w WoW TCG - dlatego przenosimy ten pomysł do Pet Store. Wkrótce będziecie mogli zebrać dwie takie zabawki: Seesaw oraz Hitching Post!

Możesz wskoczyć na huśtawkę z członkiem swojej drużyny i ponownie poczuć się jak dziecko na placu zabaw, próbując zrzucić twojego przyjaciela... lub podrzucić go do góry. Ale tak naprawdę, słodko jest tak wpatrywać się sobie w oczy. Awwww.

Iron Hitching Post działa nieco inaczej: jest to przedmiot, który rozkładasz i pozwala on tobie i do 24 członków twojej grupy raid na wskoczenie na wierzchowca Iron Warhorse. Można go również używać w mniejszych grupach i jest on świetny w Battlegroundach. Wyobraźcie sobie miny waszych przeciwników, kiedy widzą grupę duchowych rumaków pędzących w ich kierunku... zniszczcie wszystko i zdobądźcie Snowfall Graveyard. (KONIEC Z TYM!)

Nie mamy jeszcze konkretnych dat wprowadzenia tych przedmiotów, jednak możecie się spodziewać, że pojawią się one w najbliższej przyszłości.

Dajcie nam znać co myślicie oraz jakie waszym zdaniem kosmetyczne przedmioty chcielibyście zobaczyć w Pet Store.

Komentarz (1)

  • Zaczynają mnie coraz bardziej wkurzać.Skopali Diablo to teraz zajeli się rozbudową sklepiku :/.Coś czuje, że jakoś setów od teraz drastycznie spadnie :] tylko po to żeby ludzie rzucili się na początku na hełmy a później dodarzą pewnie całe zbroje :]
    ~Dropson71
    2013/07/14 23:06

Pozostałe nowości