Informacje o zakończeniu sezonu Challenge Mode - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 03.04.2014

Informacje o zakończeniu sezonu Challenge Mode

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawił się wpis, w którym Blizzard przybliżył swoje plany związane z trybem Challenge Mode tuż przed wydaniem najnowszego dodatku. Zbliżająca się premiera Warlords of Draenor sprawi, że niemożliwe będzie zdobycie nagród za tryb wyzwań w strefach z Mists of Pandaria. Więcej szczegółów poniżej.

Niezliczeni poszukiwacze przygód w dalszym ciągu przemierzają najbardziej wymagające wersje podziemi Mists of Pandaria, jednak czas powoli się kończy. Obecny "sezon" Challenge Mode zakończy się wraz z wydaniem aktualizacji poprzedzającej wprowadzenie najnowszego dodatku do gry.

Tryb wyzwań został stworzony tak, aby oferował możliwie jak najbardziej "znormalizowany" poziom trudności i zbalansowany w ten sposób, żeby trudno było go opanować. Wraz ze zmianami w Warlords of Draenor, które dotyczą klas, przedmiotów (na przykład usunięcie statystyk Hit oraz Expertise) oraz - rzecz jasna - zwiększonego maksymalnego poziomu postaci, wyzwanie oferowane przez instancje z Mists of Pandaria nie będzie już odpowiednio dopracowane. W duchu fair play, kiedy wspomniana aktualizacja zostanie wydana na niedługo przed wprowadzeniem dodatku, obecne dungeony w trybie Challenge Mode nie będą już dostępne, a osiągnięcia z nimi powiązane zostaną zmienione w Feats of Strength. Nagrody w dalszym ciągu będą dostępne dla osób, które zakwalifikowały się do ich otrzymania przed końcem sezonu, jednak nowi gracze nie będą mogli już ich zdobyć.

Jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz tytułu Undaunted, wierzchowca Ancestral Pheonix lub zestawu przedmiotów do transmogryfikacji, teraz jest najlepszy czas na to, abyś udowodnić na co cię stać. W Warlords of Draenor pojawią się zupełnie nowe miejsca w wersji Challenge Mode... a wraz z nimi zupełnie nowe nagrody do zdobycia!

* Wyjaśnienie w sprawie nagród

Chcieliśmy dodatkowo uszczegółowić informacje związane z tym, w jaki sposób planujemy poradzić sobie z nagrodami za Challenge Mode.

Achievement: Wszystkie osiągnięcia powiązane z Challenge Mode w Mists of Pandaria staną się Feat of Strength.

Nagrody:

  • Bronze: Tytuł "Undaunted" za zdobycie wszystkich Brązowych medali będzie dostępny dla całego konta.
  • Silver: Wierzchowce Pandaren Pheonix za zdobycie wszystkich Srebrnych medali będą dostępne dla całego konta. Jeśli postać na danym koncie je zdobyła, wszystkie cztery warianty wierzchowca (Crimson, Ashen, Violet oraz Emerald) staną się dostępne dla wszystkich postaci na koncie.
  • Gold: Kosmetyczne zestawy przedmiotów w dalszym ciągu pozostaną przypisane do danej postaci. Każda postać, która zdobyła dziewięć Złotych medali będzie mogła ponownie kupić dany zestaw od Challenger Soong lub Challnger Wuli w Vale of Eternal Blossoms. Każda postać, która zdobędzie jeden lub więcej teleportów "Challenger's Path" za Złoty medal w trybie Challenge Mode, zachowa te zaklęcia.
  • Tytuły Realm Best: Te bardzo rzadkie tytuły otrzymują osoby, które osiągnęły rekord w przechodzeniu danej strefy na swoim serwerze. W związku z tym, że instancje te nie będą dostępne w Warlords of Draenor, tytuły za nie zostaną usunięte. W nadchodzącym sezonie Warlords of Draenor pojawią się nowe strefy Challenge Mode, a wraz z nimi kolejne tytuły o które trzeba będzie walczyć.

Komentarz (1)

  • Moim zdaniem żal i tyle
    ~Frezko11
    2014/04/03 14:14

Pozostałe nowości