Artcraft - Córa Argus - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 09.04.2014

Artcraft - Córa Argus

Blizzard przygotował kolejną zapowiedź z cyklu Artcraft, w której przedstawił obecny stan prac nad modelem kobiety Draenei. Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem wpisu autorstwa starszego dyrektora artystycznego gry, Chrisa Robinsona.

Witajcie ponownie! Jestem Chris Robinson i zajmuję stanowisko starszego dyrektora artystycznego. Dziś chcieliśmy pokazać wam bardzo szybko nasz obecny stan prac na nową wersją kobiety Draenei.

Po żarcie z okazji 1 kwietnia chcieliśmy być pewni, że nie będziemy zwlekać zbyt długo z ujawnieniem jej prawdziwego modelu. Pamiętajcie, że prace cały czas trwają oraz o tym, że nie ma jeszcze żadnych animacji jej ciała ani twarzy.

W przypadku kobiety Draenei animacja ma ogromne znaczenie, dlatego warto mieć to na uwadze przy porównywaniu obu modeli. Oryginalny model ma dosyć ekstremalne pozy, które widać po jego animowaniu. Jeśli byście zobaczyli statyczny stary model bez żadnej pozy, spostrzeglibyście, że jest on bardzo podobny do nowego. Po dodaniu pozy, jej ramiona są wyciągnięte do tyłu, miednica wypchnięta do przodu, zaś podbródek obniżony - przez co jej twarz skierowana jest do dołu. Kształt jej kręgosłupa oraz twarzy wynikają z tego, że nowy model nie ma jeszcze dodanej pozy. Przez co również wygląda na wyższą! Ostatecznie wszystkie te rzeczy ulegną zmianie, kiedy nowy model zostanie animowany, co nie wydarzy się aż postać nie będzie zrigowana i przesłana do naszego zespołu animacji.

Mamy nadzieję, że podoba wam się to szybkie spojrzenie na aktualny stan prac nad tą postacią. W dalszym ciągu będziemy dzielić się z wami efektami naszej pracy. Planujemy, że kolejny artykuł z serii Artcraft pokaże tworzenie Spires of Arak, nowej strefy, która pojawi się w Warlords of Draenor. Dzięki za poświęcenie uwagi!

Senior Character Artist Joe Keller w głównej mierze pracował nad odświeżeniem tego modelu. Pracami kierował Lead Character Artist Tyson Murphy  (@tysmurph) oraz ja (@artofcgrobinson).

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości