SteelSeries przedstawia słuchawki Siberia Elite World of Warcraft - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 01.08.2014

SteelSeries przedstawia słuchawki Siberia Elite World of Warcraft

Wojenne bębny zagrzmiały! SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, we współpracy z Blizzard Entertainment, przedstawił słuchawki Siberia Elite World of Warcraft®. Już wkrótce gracze wezmą udział w niesamowitej przygodzie, wciągających raidach i rozbudowanych zadaniach na polach Azerothu i Draenoru. Fani będą mogli zanurzyć się w świat najnowszej części kultowej serii od studia Blizzard w wysokiej jakości słuchawkach klasy premium, które zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o graczach World of Warcraft.

Dzięki współpracy z Blizzard Entertainment, której celem jest tworzenie wyjątkowego sprzętu dla społeczności World of Warcraft, powstała nowa wersja naszych wielokrotnie nagradzanych słuchawek. Jest to idealne uzupełnienie zbliżającej się premiery Warlords of Draenor” – powiedział Tino Soelberg, CTO w SteelSeries. „Aby w pełni cieszy się dźwiękami i muzyką Draenoru, gracze potrzebują najwyższej jakości sprzętu. Nowa edycja słuchawek Siberia Elite oferuje wyjątkowy poziom audio, a to wszystko w pięknym wzornictwie World of Warcraft.

Podświetl swoją drogę do zwycięstwa

Krąg run to miejsce, gdzie gracze dostrzegą moc nowych słuchawek od SteelSeries. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród milionów kolorów podświetlenia i zapisywać swoje ustawienia w nieograniczonej liczbie profile. Oprócz barw do wyboru zostaje również tryb podświetlenia: pulsacyjny, dynamiczny (odzwierciedla akcję w grze) lub wyłączony.

Usłysz odgłosy bitwy

W słuchawkach Siberia Elite World of Warcraft® zastosowano różnorodne technologie Dolby® oraz zamkniętą budowę muszli, dzięki czemu użytkownicy otrzymają wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1. Gracze mogą stworzyć nieograniczoną liczbę profili z dowolnymi ustawieniami poprzez darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine 3. Wyciszenie mikrofonu oraz poziom głośności może być kontrolowane w łatwy i wygodny sposób bezpośrednio z muszli słuchawek, poprzez obracanie specjalną tarczą.

Słuchawki SteelSeries Siberia Elite World of Warcraft będą wkrótce dostępne w zamówieniach przedpremierowych w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries Web Shop. Więcej informacji o najnowszych słuchawkach i pozostałych produktach SteelSeries z oficjalnej licencjonowanej serii Blizzard Entertainment można znaleźć na www.steelseries.com/worldofwarcraft.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości