Komiks "Gul'dan and the Stranger" dostępny za darmo - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 08.08.2014

Komiks "Gul'dan and the Stranger" dostępny za darmo

Blizzard udostępnił krótki darmowy komiks przedstawiający jednego z wodzów orkowej Hordy z Draenoru - Gul'dana oraz tajemniczego nieznajomego, który przybył do czarnoksiężnika...

Wojenne bębny rozbrzmiały wśród orków Draenoru, a opętany na punkcie mocy czarnoksiężnik Gul'dan jest ostatnim, który na nich zagra. Promieniujący przeklętą energią Gul'dan jest przekonany, że jego lud zdobędzie chwałę i siłę tylko wtedy, jeśli podda się demonicznemu Płonącemu Legionowi. Jednak ostatnio do obozu orka przybył zakapturzony nieznajomy, który ma... sprzeczną wizję.

Nieznajomy był w miejscach, w których przerażające machiny wojenne wkrótce wstrząsną ziemią w posadach. Od kanionów Gorgrond do terenów łowieckich w Nagrand, przygląda się on zastępom orków, napędzając ich sny o zjednoczonej Hordzie: czystej, wolnej i dominującej. Teraz ma wiadomość dla Gul'dana.

Zapraszamy was do przeczytania i ściągnięcia darmowego komiksu "Gul'dan i Nieznajomy", napisanego przez Micky Neilsona oraz ilustrowanego przez Alexa Horleya.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości