Wydanie Warlords of Draenor i 10 rocznica gry - informacje - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 10.09.2014

Wydanie Warlords of Draenor i 10 rocznica gry - informacje

Wiele osób zastanawiało się, w jaki sposób Blizzard planuje pogodzić premierę najnowszego dodatku do World of Warcraft wraz z 10 rocznicą wydania gry oraz wydarzeniami zaplanowanymi z tej okazji. Dziś na oficjalnej stronie pojawił się wpis, z którego można się dowiedzieć, kiedy zaczną się obchody oraz o podstawowych terminach związanych z rajdowaniem i PvP w Warlords of Draenor.

Kiedy data premiery Warlords of Draenor została ogłoszona na czwartek, 13 listopada, pojawiło się wiele pytań o to, jak będzie ona współgrała z naszymi planami związanymi z wydaniem zawartości z okazji 10-lecia gry. Nie możemy się doczekać świętowania tego wydarzenia razem z wami i chcieliśmy się upewnić, że będziecie mogli wziąć w nim udział jednocześnie ciesząc się w pełni tym, co ma do zaoferowania dodatek.

Obchody 10 rocznicy w grze rozpoczną się w piątek, 21 listopada i będą trwały do wtorku, 6 stycznia 2015 roku. Wszyscy, którzy zalogują się do gry w tym czasie otrzymają niesamowicie słodkiego i ognistego Molten Corgiego. Będziecie wówczas mogli brać również udział w wielu wydarzeniach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Maksymalne Molten Core

Jedna z klasycznych 40-osobowych stref rajd, Molten Core, będzie dostępna w Raid Finderze w czasie obchodów rocznicy dla postaci na 100 poziomie. Przedostanie się przez podziemny kompleks jaskiń i pokonanie Ragnarosa nagrodzi graczy wierzchowcem Core Hound oraz odpowiadającemu jakością Raid Finder z Warlords of Draenor hełmem (100% szans!).

Southshore vs. Terran Mill - Bitwa trwa dalej

Aby przywrócić uczucie związane z niekończącymi się bitwami we wczesnym etapie PvP w grze, otworzymy Battleground w stylu Team Deathmatch w realiach walk między Southshore i Tarren Mill. Będziemy mieli dwie różne grupy dla graczy, którzy będą chcieli wziąć w tym udział: jedną dla postaci na poziomie od 90 do 99, drugą dla postaci na 100 poziomie. W przeciwieństwie jednak do starych dni w Tarren Mill i Southshore, tym razem zostanie wyłoniony zwycięzca, dlatego pracujcie jak drużyna lub odnieście porażkę na polu bitwy. Za wygraną otrzymacie nowy tytuł: Tarren Mill Terror dla graczy Przymierza lub Southshore Slayer dla Hordy.

Do Warlords of Draenor!

Wraz z wydaniem Warlords of Draenor, wszystkie nierankingowe Battlegroundy, Skirmishe oraz inne aktywności PvP będą dostępne. Sezon rankingowy rozpocznie się we wtorek, 2 grudnia.

Chcieliśmy również upewnić się, że wszyscy będą mieli czas na zdobycie poziomów przed otwarciem naszej pierwszej strefy rajd, Highmaul w trybie Normalnym oraz Heroic. Zostaną one otwarte w tym samym czasie, co sezon PvP (2 grudnia), a tryb Raid Finder oraz Mythic udostępnione zostaną tydzień później. W przyszłości ujawnimy kompletny plan dla tych, którzy chcą już zacząć planowanie kalendarza rajdów. Więcej informacji na temat nowej struktury rajdów w Warlords of Draenor znajdziecie we wpisach z serii Dev Watercooler: Rajdowanie w Azeroth - część 1, część 2 oraz część 3.

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości