Lords of War: Durotan - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 12.09.2014

Lords of War: Durotan

Nie wszyscy wodzowie klanów orków z Draenoru postanowili dołączyć do Żelaznej Hordy, która zagraża światu Azeroth. Durotan, przywódca klanu Frostwolf i ojciec Thralla jest kolejną postacią, którą prezentuje Blizzard w ramach serii Lords of War!

Zanim będziecie mogli mieć nadzieję na pokonanie Żelaznej Hordy, najpierw musicie zrozumieć z czym - i z kim - macie do czynienia. Nasza seria Lords of War składająca się z pięciu części przedstawia głównych graczy kampanii na Draenorze - dziś kontynuujemy opowieścią o Durotanie, syna Garada oraz ojca Thralla.

Dzikie ziemie zamieszkiwane przez klan Mroźnych Wilków nie nagradzają tych, którzy kierują się sentymentami. Kiedy matka młodego Durotana zapadła na śmiertelną chorobę, miał wybór: Pozwolić, aby jej życie dobiegło końca, lub zapłacić ogromną cenę za jej ocalenie.

Kiedy już obejrzycie jego historię, wejdźcie na naszą nową stronę poświęconą Durotanowi, aby dowiedzieć się więcej na temat jego dziedzictwa oraz roli, jaką wypełni w nadchodzących wydarzeniach.

Odwiedźcie www.worldofwarcraft.com w najbliższych tygodniach, aby zobaczyć więcej epizodów Lords of War oraz, żeby uzbroić się w wiedzę, która będzie niezbędna, aby przetrwać nadchodzącą bitwę.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości