Uwolnienie imion postaci - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 16.09.2014

Uwolnienie imion postaci

Blizzard zapowiedział na swojej oficjalnej stronie, że przed wydaniem Warlords of Draenor (w aktualizacji 6.0.2) planuje udostępnić większą pulę imion dla postaci. W jaki sposób planuje tego dokonać? Uwalniając imiona tych postaci, których nie logowano do gry od 13 listopada 2008 roku.

Wraz z nadchodzącą aktualizacją przed Warlords of Draenor (6.0.2) wypuścimy na wolność zablokowane imiona postaci.

Imiona wszystkich postaci, na które nie logowano się do gry od 13 listopada 2008 roku będą uwolnione, dzięki czemu będą one dostępne dla nowych postaci lub osób, które skorzystają z usługi zmiany imienia postaci.

Jak mogę zachować swoje imię?

Będziesz musiał zalogować się do World of Warcraft i wejść do gry postacią, której imię chcesz zachować zanim aktualizacja 6.0.2 zostanie udostępniona na serwerach. Mimo, że możliwe jest to, że nikt nie zabierze twojego imienia i będziesz miał szansę je ponownie zgarnąć, nie ma co ryzykować, jeśli chcesz być pewnym jego zachowania.

Naszym celem przy uwolnieniu imion jest sprawienie, żeby nowi oraz powracający gracze mieli dużą i zróżnicowaną pulę dostępnych imion - zatem zalogujcie się już teraz, jeśli chcecie zachować imiona swoich nieużywanych postaci przed wyruszeniem w podróż na Draenor.

Źródło: Battle.net

Komentarz (1)

  • Będzie w czym wybierać ^^
    ~Prestor
    2014/09/16 16:46

Pozostałe nowości