* Spoiler * Filmiki z Warlords of Draenor - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 19.09.2014

* Spoiler * Filmiki z Warlords of Draenor

Blizzard postanowił dosyć nietypowo opublikować oficjalnie filmiki, które będą dostępne w czasie przygód graczy w dodatku Warlords of Draenor. Zwykle tego typu filmiki i tak są wyciągane z plików bety lub publicznego serwera testowego, dlatego tym razem twórcy World of Warcraft postanowili przygotować "bezpieczne środowisko" w którym wszyscy mający ochotę je obejrzeć mogą to zrobić, a ci, którzy wolą doświadczyć ich w grze, powinni unikać ich jak ognia!

AKTUALIZACJA: Dodaliśmy do wszystkich filmików polskie napisy.

Uwaga przed wami spoilery! Nie idźcie dalej! Zawróćcie zanim będzie za późno! Zostaliście ostrzeżeni!

Echa wojennych machin Żelaznej Hordy zaczęły powoli docierać do uszu bohaterów Azeroth. Wkrótce podróż na Draenor zostanie rozpoczęta - będzie ona wypełniona dramatami, napięciem i epickimi wydarzeniami, które przesądzą o losie tego świata.

Aby opowiedzieć tę historię, stworzyliśmy w Warlords of Draenor filmiki wyższej jakości niż kiedykolwiek wcześniej - a kiedy historia nabierze rozpędu, będą one ozdobą istotnych momentów w czasie waszej przygody,

Mimo, że zwykle wolimy zachować tego typu wątki jako niespodzianki, zdajemy sobie sprawę, że wielu graczy lubi znajdować spoilery i jest sporo osób, które znajdują je w plikach bety lub PTR, a następnie udostępnia je. Aby zmniejszyć ryzyko tego, że nieświadomi gracze natkną się na te filmiki i zniszczy sobie niespodziankę, zdecydowaliśmy się na opublikowanie ich - przy okazji zabezpieczając je w taki sposób, abyście nie obejrzeli ich przez przypadek.

Oczywiście sugerujemy, żebyście poczekali i obejrzeli je dopiero w grze - jednak jeśli wolicie zobaczyć je poniżej, mamy nadzieję, że wam się spodobają, jednak prosimy, abyście pozwolili innym doświadczyć tych historii w taki sposób, jaki sami wybiorą. Do zobaczenia na Draenorze!

* Poniżej znajdziecie filmiki z gry, które są odgrywane w różnych momentach kampanii Warlords of Draenor. Zachęcamy was do obejrzenia ich w grze w czasie przygód na Draenorze - jednak jeśli wolicie zobaczyć je już teraz, nie mówcie, że was nie ostrzegaliśmy!

* Spoilery *

Komentarz (2)

  • Nie no serwis super jak nawet Blizzard mu filmy blokuje...
    ~Hamern
    2014/09/23 13:55
  • Da radę odblokować filmiki ;<?
    ~Prestor
    2014/09/24 17:08

Pozostałe nowości