Patch 6.0.2: The Iron Tide dostępny od przyszłego tygodnia! - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 09.10.2014

Patch 6.0.2: The Iron Tide dostępny od przyszłego tygodnia!

Blizzard ogłosił oficjalną premierę aktualizacji 6.0.2, które stanowi wprowadzenia dodatku Warlords of Draenor. Tak jak można się było tego spodziewać, nastąpi to już w nadchodzącym tygodniu (14/15 października w zależności od regionu). Poniżej znajdziecie tłumaczenie oficjalnej notki w tej sprawie. Czy jesteście gotowi na wyprawę na Draenor?

Aktualizacja 6.0.2: The Iron Tide ma dotrzeć do Azeroth w środę, 15 października. Oferujący zawartość zwiastującą nadejście Żelaznej Hordy, zmiany w umiejętnościach wszystkich klas oraz dopasowanie wielu elementów rozgrywki, ten wstęp do Warlords of Draenor przybywa uzbrojony po zęby.

Zdradzieckie działania

Mroczny Portal w Blasted Lands przybrał krwawy kolor. Setki dziwnie wyglądających orków przybywają do Azeroth, zabijając wszystko, co stanie im na drodze. Nethergarde oraz Okril'lon już padły, a kiedy Horda i Przymierze próbują szybko wysłać wsparcie swym ludziom, jest już za późno. Inwazja Żelaznej Hordy już się rozpoczęła.

W chwili desperacji, król Wrynn oraz wódz Vol'jin wezwali swych najpotężniejszych bohaterów, aby wyruszyli na linię frontu w Blasted Lands i zrobili wszystko co w ich mocy, aby powstrzymać Żelazną Hordę... zanim reszta Azeroth zostanie podbita.

Informacja o niespodziewanym ataku wyśle graczy do Blasted Lands, aby stawili czoła barbarzyńskiemu atakowi. Po pokonaniu wysoko postawionego generała Żelaznej Hordy, Gar'maka Bladetwista, zgłosicie to, czego byliście świadkami do króla Wrynna lub wodza Vol'jina. Zarówno dla Hordy jak i Przymierza jasne jest to, że tylko przedsmak większego konfliktu, a jednym sposobem na jego wygranie jest przeniesienie walki na teren Żelaznej Hordy... przekraczając Mroczny Portal na Draenor.

Infiltracja Blackrock Spire

Część jednostek zwiadowczych Żelaznej Hordy przedarła się przez Blasted Lands i dotarła do góry Blackrock, gdzie odnaleźli schronienie oraz zapasy w Upper Blackrock Spire. Odpowiedź może być tylko jedna: Horda i Przymierze muszą stawić czoła temu atakowi.

Dostępna dla postaci na 90 poziomie, ta specjalnie przerobiona 5-osobowa wersja Upper Blackrock Spire stanowi element przygotowań do nadchodzącego kontrataku przeciwko Żelaznej Hordzie. Tutaj stawicie czoła Orebenderowi Gor'ashanowi, Kyrakowi oraz Commanderowi Tharbekowi, gdy rozpoczniecie walkę z przeciwnikiem i będziecie udoskonalać swe umiejętności - i miecze - które będą wam potrzebne w nieprzyjaznym, obcym świecie.

Przygotujcie się. Draenor czeka.

Źródło: Battle.net

Komentarz (2)

 • chciałem dodać coś od siebie, czemu wasza strona z dodawaniem nowości jest aż tak opózniona ?? porównać was do innych stron to wy wydajecie po 2-3tygodniach praktycznie , oby tak dalej to nikt nie będzie tutaj zaglądał pozdro
  ~Alien
  2014/10/14 08:52
 • ~Alien: opóźniona o 2-3 tygodnie? Nie za bardzo wiem czemu masz taką opinię, ale nowości na serwisie i naszym kanale na Facebooku są publikowane na biężąco - faktycznie część wpisów nie jest tłumaczona (kwestia tego czy w blogu zawarte są istotne informacje), ale zarzucanie, że wrzucanie nowości jest "aż tak opóźnione" jest chyba lekką przesadą.

  Mimo wszystko - jesteśmy otwarci na opinie i jeśli uważasz, że coś konkretnie powinniśmy zmienić/poprawić w pracy na serwisie, to śmiał daj znać tutaj lub na maila wow@battlenet.pl
  ~Sigmar
  Battlenet Network
  2014/10/15 09:08

Pozostałe nowości