Nowy push - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 16.06.2004

Nowy push

Beta World of Warcraft wchodzi w kolejną fazę co wiąże się z wydaniem przez Blizza kolejnego pusha, który zarówno zmienia dotychczasowe rzeczy jak i dodaje całkiem nowe. Tym razem za najważniejszą nowość należy uznać serwer Horde vs Alliance który wreszcie da możliwość prowadzenia wojen między frakcjami.

Nieciekawą zmianą jest skasowanie większości przedmiotów (oprócz toreb itd.) i przekazanie postaci odpowiedniej ilości gotówki (zależne od poziomu), aby mógł zakupić nowe. Fakt faktem, że poprawi to troszkę ekonomię gry, ale wojownik bez miecza nie będzie równał się z magiem, którego główną bronią są zaklęcia, które nie zostały skasowane. Lepszym rozwiązaniem pewnie byłoby zablokowanie postaci, ale cóż taki już ten push.

Ponad to ilość stef instance została powiększona o dwie nowe: zniszczona stolica gnomów - Gnomeregan; a także tajemnicze Uldaman w krainie Badlands. A odblokowane krainy to: Feralas, Hinterlands i Tanaris
W grze wreszcie dostępne są zarówno pancerze płytowe (dla wojowników i paladynów od 40 poziomu), a także mounty - wszystkie, za wyjątkiem charger'a paladynów który będzie dostępny później.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości