Świat Azeroth czekają kolejne zmiany - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 29.06.2004

Świat Azeroth czekają kolejne zmiany

Cała europejska scena World of WarCraft żyje od wczoraj wiadomością o mających się rozpocząć już 5 lipca zapisach na proces testowania projektu MMOcRPG programistów studia Blizzard Entertainment na terenie Starego Kontynentu.

W świetle tego zdarzenia mi i jak sądzę również części z Was umknęła zapewne jeszcze jedna może mniej ważna ale równie interesująca nowina. Otóż Katricia na łamach witryny WorldOfWarCraft.com poinformowała także o kilku zmianach w nadchodzącym Patchu. Poniżej ujrzeć możecie tę właśnie listę:

  • Limit poziomów doświadczenia zwiększony do 50.
  • Lokacja "The Sunken Temple", lochy na "Swamp of Sorrows" zostaną otwarte dla rządnych wrażeń i przygody podróżników.
  • Bardzo duża liczba dostępnych w "Barrens" zadań zostanie: zaprojektowana zupełnie od nowa lub "podrasowana".
  • Zaimplementowane zostaną nowe efekty graficzne towarzyszące śmierci.

Opisane nowości czekają na testerów "tuż za rogiem". Dokładniej daty wprowadzenia tych modyfikacji jednak nie ujawniono.

Ja natomiast powiedzieć mogę, iż dzisiejszej nocy wprowadzono już kilka zmian na serwerach bety World of WarCraft. Tym samym testerzy używają obecnie wersji 0.7.6 gry (poprzednia to 0.7.1). Dla ciekawości podam, iż łatki od 0.7.2 do 0.7.5 dotyczyły użytkowników komputerów Mac. Beta World of WarCraft 0.7.6 pozbawiona została kilkunastu dość uciążliwych błędów związanych ze śmiercią zarówno zwierząt jak i graczy przebywających w windach oraz z "wysypywaniem się" aplikacji w wyniku pojawienia się tych właśnie niedociągnięć. Na zakończenie chciałbym życzyć wszystkich owocnych zapisów i oczekuję spotkania w Azeroth! :)
 

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości