Informacje dotyczące patcha 3.1 - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 07.02.2009

Informacje dotyczące patcha 3.1

Mimo, że nie ma jeszcze informacji dotyczących pojawienia się patcha 3.1 na Public Test Realm, Blizzard coraz częściej zdradza pewne szczegóły z nim związane. W jednym z postów dotyczącym przedmiotów PvP, Kalgan zawarł dwie szczególnie interesujące informacje:

Nie będzie łatwo zdobyć przedmioty deadly za emblems of conquest, tak jak przedmioty hateful są dostępne dzięki emblems of valor

Wygląda na to, że Ulduar będzie posiadał własne tokeny za pokonywanie bossów, więc może się okazać, że za obecne emblems of heroism/valor nie kupimy nowych przedmiotów, które pojawią się wraz z patchem 3.1.

Nowy Archavon boss (będzie znajdował się w innym skrzydle Vault of Archavon), będzie wyrzucał nieco inne przedmioty niż obecnie Archavon (będzie mógł wyrzucić Furious Gloves/Legs, lub dowolny przedmiot dostępny za honor, oprócz tego, części pve setów t8, podobnie do t7, które wyrzuca Archavon, ale nie będzie mógł wyrzucić Furious Chest piece)

Wiele osób zastanawiało się, jaki los spotka Wintergrasp i Archavona. Teraz wiemy, że pojawi się tam nowy boss z odpowiednio lepszymi przedmiotami, pytanie jednak pozostaje, czy jego pokonanie będzie nieco bardziej wymagające.

Tymczasem na europejskim forum poświęconym World of Warcraft, Wryxian zdradził nieco więcej szczegółów na temat tego, jak bardzo Ulduar będzie trudniejszy niż poprzednie strefy raid:

Trzeba być w Ulduarze, żeby móc go poznać. Zdecydowanie jest to krok do przodu. (...) Będzie zdecydowanie trudniejszy. Jak bardzo? 64.

Teraz już wszystko jasne 64.


Przypominamy również, i zachęcamy, do zapoznania się z innymi zmianami jakie są planowane na patch 3.1, które pojawiły się w ostatnich dniach na naszym serwisie:

  • Zmiany klas część pierwsza - kapłan, łotrzyk, szaman
  • Zmiany klas część druga - warlock, druid, wojownik, mag, paladyn, łowca oraz rycerz śmierci
  • Zmiany dotyczące regeneracji many
     

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości