Jeffrey Kaplan opuszcza WoW dla nowego MMO Blizzarda - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 13.02.2009

Jeffrey Kaplan opuszcza WoW dla nowego MMO Blizzarda

Jeffrey Kaplan pełniący rolę Game Director przy popularnym MMOcRPG World of WarCraft podał do informacji publicznej (za pomocą forum dyskusyjnego gry), że odchodzi z drużyny odpowiedzialnej za tworzenie tego tytułu. Ale nie ma się czym martwić, gdyż odchodzi, aby ponownie użyć swojego doświadczenia i zdolności. Tym razem przy kolejnym tytule MMO Blizzarda!

„(…) Wszystko zostało już powiedziane i zrobione, WoW pozostaje nadal moją ulubioną grą. Gram w nią codziennie. Nic z tej pasji nie zniknęło. A nawet jeśli, to skierowana została ona aby sprostać wymaganiom nowego MMO, aby był nawet lepszy niż obecny. Wiemy doskonale, że mamy wysoką poprzeczkę do osiągnięcia. Dziękuję wszystkim, którzy byli tak pomocni przez te lata, tym, którzy wskazywali nam błędy, wysyłali uwagi i spostrzeżenia w kwestii wszystkich elementów gry”.

 

Niestety na temat nowego MMO Blizzarda nic a nic nie wiadomo. Oprócz faktu, że wspomniano już o tym, że istnieje taka nowa, niezapowiedziana pozycja w planach (czy to konceptualnych, czy już w fazie wykonania). Firma jest znana w całej branży z tego, że jej sekrety są takimi w rzeczywistości. Chyba, że sami chcą, aby takimi nie były. Pozostaje nam czekać na doniesienia studia w sprawie tego tytułu oraz życzyć, aby Jeffrey Kaplan ponownie miał wiele radości i satysfakcji z tworzenia nowej pozycji w szeregach Blizzarda.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości