Ulduar preview - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 18.02.2009

Ulduar preview

Dziś na stronie poświęconej World of Warcraft, pojawiły się informacje dotyczące strefy raid, która pojawi się już w patchu 3.1 - Ulduar.

 

Przez niezliczone millenia, Ulduar pozostawał nietknięty przez śmiertelników, z dala od ich trosk i konfliktów. Ale po ostatnich odkryciach, zaczęto zastanawiać się, czemu służyło to miejsce. Niektórzy uważali, że było to miasto, wybudowane ku czci twórców; inni zaś, że jest to skarbiec zawierający niezliczone kosztowności, być może nawet relikty potężnych Tytanów. Ale mylili się. Za wrotami nie ma miasta, nie ma również skarbów, ani ostatecznej odpowiedzi na tajemnice Tytanów. Jedyne co czeka na tych, którzy odważą się wkroczyć do Ulduaru, to horror, którego nawet Tytani nie mogli zniszczyć, zło, które ledwie udało im się odizolować.
Pod prastarym Ulduarem, spoczywa Stary Bóg śmierci, szepcząc... Bądź ostrożny, albo jego wiezienie stanie się twym grobowcem.

 

W przedstawionych informacjach, możemy między innymi przeczytać, że w Ulduarze znajduje się aż 14 bossów (z czego 11 będzie miała opcjonalną "trudną wersję"). Jeden z bossów będzie wymagał od graczy wykorzystania pojazdów, aby przedrzeć się przez oddziały wroga, aby ostatecznie zmierzyć się z Flame Leviathanem.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości