Patch 3.2: Call of the Crusade - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 23.05.2009

Patch 3.2: Call of the Crusade

Blizzard zaktualizował dział "Under development" zdradzając tym samym, co pojawi się w patchu 3.2. Będzie on w całości poświęcony zmaganiom w Argent Tournament. W nadchodzącym content patchu, Call of the Crusade, w World of Warcraft: Wrath of the Lich King pojawi się wiele nowości.

  • The Argent Tournament Expands: Dzięki pomocy bohaterów, Argent Crusade ukończy budowę Argent Coliseum, aby przygotować dzielnych mieszkańców na walkę z Królem Liszem. Nowe daily questy i wiele więcej pojawi się w Argent Tournament, aby zachęcić podróżników do przybycia do koloseum.
  • Crusaders' Coliseum: Aby przygotować się na oblężenie Icecrown Citadel, gracze zostaną wezwani przez Argent Crusade, aby sprawdzić ich umiejętności w koloseum. Wyzwania dla 5, 10 i 25 graczy oczekują w środku.
  • Nowy battleground: Isle of Conquest, nowy siege battleground na wielką skalę, zostanie otwarty. Horda i Przymierze stoczą walkę o strategiczne pozycje, aby następnie rozpocząć oblężenie twierdz przeciwnika.
  • New Arena Season: Oficjalnie rozpocznie się 7 sezon areny, pojawią się nowe przedmioty i wyzwania


Na forum World of Warcraft pojawiły się z związku z tym posty pracowników Blizzarda. Można się z nich dowiedzieć, że Isle of Conquest będzie połączeniem Wintergrasp z Alterac Valley oczywiście z pewnymi zmianami i poprawkami, zaś Crusaders Coliseum przypominać będzie Ring of Blood, czy Amphitheater of Anguish, ale w znacznie bardziej epickiej skali.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości