Battle.net Mobile Authenticator i beta testy StarCraft II - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 06.06.2009

Battle.net Mobile Authenticator i beta testy StarCraft II

Kilka dni temu Blizzard udostepnił wszystkim swoim klientom możliwość utworzenia konta w nowym serwisie Battle.net (dostępnym dla europejskich graczy). Konto Battle.net będzie połączone nie tylko z naszym kontem World of Warcraft lecz w niedalekiej przyszłości także ze Starcraft II oraz Diablo III. Póki co serwis dopiero się rozwija, ale już teraz Blizz zapowiedział uruchomienie szeregu usprawnień takich jak wspólne achievementy dla wszystkich gier oraz udogodnienia dla miłośników e-sportu.

Już teraz udostępniono także Blizzard Authenticator w wersji elektronicznej (Mobile Authenticator). Authenticator podobnie jak jego starsza wersja generuje kod za pomocą, którego możemy zalogować się do World of Warcraft. Największym plusem jest to, że aplikację generującą kody możemy pobrać na swój telefon komórkowy (bez żadnych opłat). Jak na razie opcja ta jest dostępna tylko na iPhony i iPody, jednak Blizzard zapoweidział, że udostępniona zostanie także na resztę telefonów.

Od 4 czerwca wszyscy posiadacze kont na nowym Battle.net mogą zapisywać się na beta testy Starcraft II. Warunkiem jest posiadanie min. jednej zarejestrowanej gry Blizzarda. Wystarczy zalogować się na swoje konto, kliknąć w Beta Profile Settings (pod Manage My Game), ściągnąć specjalny program sprawdzający nasz sprzęt i zaznaczyć, w którym z testów chcemy wziąć udział. Blizzard daje nam niepowtarzalną szansę na wypróbowanie Starcrafta II więc warto z niej skorzystać. Wszystkie osoby posiadające konto na Battle.net zachęcam do zapisów.

Najnowsze informacje, filmy i artykuły na temat Starcrafta II znajdziecie na naszej stronie poświęconej tej grze.
 

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości