Patch 3.2 - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 05.08.2009

Patch 3.2

Dziś na serwerach World of Warcraft pojawiła się najnowsza łatka oznaczona numerem 3.2. Tym razem bohaterowie Azeroth muszą odpowiedzieć na wezwanie Argent Crusade, aby stanąć do walki w koloseum wzniesionym w Icecrown. W związku z wydaniem patcha Blizzard otworzył stronę na której znalazły się między innymi krótki filmik, oraz tapeta związane z Call of the Crusade.

Wśród nowości które pojawią się w najnowszym patchu są między innymi:

  • Strefa instance oraz raid
  • Liczne daily questy
  • Nowy wygląd form druida
  • Zmiany dotyczące wierzchowców
  • Nowe mounty, pety

Dokładną listę zmian możecie znaleźć w oficjalnych patch notes.
Na uwagę zasługuje jednak zmiana która nie została wcześniej ogłoszona. Blizzard w ramach przygotowywania się do uruchomienia systemu pozwalającego na zmianę frakcji naszej postaci (i co za tym idzie również jej rasy itd.), zniósł ograniczenie na serwerach pvp pozwalające na posiadanie postaci należących tylko do jednej frakcji. Eyonix napisał na forum World of Warcraft:

Tak jak już wcześniej zapowiadaliśmy, jesteśmy w trakcie tworzenia nowego systemu w World of Warcraft który pozwoli na zmianę między Hordą a Przymierzem, lub odwrotnie. Aby się do tego przygotować usunęliśmy restrykcję uniemożliwiającą graczom tworzenie postaci należących do obu frakcji na serwerze PvP. Aby dowiedzieć się więcej na temat systemu zmiany frakcji zapraszamy tutaj.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości