Powrót Onyxii - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 13.08.2009

Powrót Onyxii

Dziś pojawiła się dość nieoczekiwana informacja na forum Blizzarda. Zarhym poinformował, że w patchu 3.2.2 pojawi się nowe wyzwanie dla graczy na 80 poziomie. Nie, nie będzie to żadna nowa strefa raid...

Przez wiele lat kryła się w swym leżu i walczyła z wieloma bohaterami. Teraz, aby uczcić piątą rocznicę World of Warcraft, smoczyca Onyxia powraca do świata Azeroth, jako jeden z elementów patcha 3.2.2.

Ta aktualizacja Onyxii na stałe zmieni strefę na 10- i 25-osobowe wersje. Będą w nich wypadały nowe przedmioty, posiadające te same modele, co loot z klasycznej wersji tej strefy, jak na przykład hełmy T2 ze statystykami odpowiadającymi obecnemu poziomowi. Będzie również specjalny przedmiot: normalnej wielkości drake posiadający 310% szybkości latania, stworzony na podobieństwo Onyxii, Onyxia Broodling. Będziemy również aktualizować niektóre mechaniki tej walki, aby dostosować je do współczesnych raidów, ale możemy zagwarantować graczom niezapomniane, przerażające doświadczenia, kiedy Onyxia ponownie użyje deep breath.

Przez pewien okres czasu, po rozpoczęciu piątej rocznicy w listopadzie, każdy kto się zaloguje otrzyma peta Onyxia Brood Whelping.

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością przywrócenia tej klasycznej walki, aby uszczęśliwić zarówno nowych, jak i wieloletnich graczy. Więcej szczegółów pojawi się wkrótce. Walka ta pojawi się na Public Test Realm, gdzie będzie można przetestować ją, jak i inne rzeczy które planujemy dodać w patchu.


Wraz z patchem 3.2.2 zniknie tym samym możliwość robienia klasycznej wersji tej walki. Reakcje na forum Blizzarda na taką zmianę są różne. Jedni cieszą się, że ta niezapomniana i jakże interesująca walka zostanie odświeżona (wiele osób zawsze chciało aby Blizzard zrobił coś ze starymi strefami raid), inni zaś narzekają, że Blizzard wkłada coraz mniej pracy w World of Warcraft, przywracając stare strefy i modele przedmiotów/przeciwników (tak jak miało to miejsce w przypadku Naxxramas).

Update: Ledwie wczoraj pojawiła się informacja, dotycząca zapowiedzi zaktualizowania strefy Onyxia's Lair, a już dziś na europejskim forum World of Warcraft, Wryxian poinformował o rozpoczęciu testów patcha 3.2.2.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości