Tanie latanie - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 26.09.2009

Tanie latanie

Bynajmniej nie chodzi tutaj o tanie linie lotnicze, ale o obniżenie kosztu latania (Expert Riding Skill) w World of Warcraft. Zmiana ta nie pojawiła się oficjalnie w patch notes, jednak pracownik Blizzarda - Mumper oficjalnie potwierdził ją na łamach forum:

Macie rację, zredukowaliśmy koszt expert riding w patchu 3.2.2 do 225 golda. Zmieniliśmy również frakcje, które zapewniają redukcję ceny u vendorów w Honor Hold oraz Thrallmar na odpowiednio Stormwind i Orgrimmar.

Jest kilka powodów dla których zdecydowaliśmy się na te zmiany. Na początek, chcielibyśmy, żeby expert riding był dostępny dla większej ilości osób na 60 poziomie. 600 złota chyba nie było realnym wymaganiem wobec postaci, które dopiero wkroczyły do Hellfire Peninsula. Szczególnie zaraz po zakupieniu umiejętności z 60 poziomu. Kolejna zmiana, ta dotycząca frakcji, również wydaje się bardzo logiczna, ponieważ gracze nie posiadają żadnej reputacji z Thrallmar, czy Honor Hold zaraz po wkroczeniu do Hellfire.

Na koniec chciałem przeprosić wszystkich za to, że zmiana ta nie pojawiła się w patch notes. Staramy się, aby każda zmiana której dokonujemy pojawiała się w patch notes, jednak jakimś cudem, ta nam umknęła. Jeszcze raz przepraszamy, ale mamy nadzieję, że obniżony koszt latania jakoś wam to wynagrodzi.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości