Garść informacji ze świata Azeroth - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 30.03.2010

Garść informacji ze świata Azeroth

W tym tygodniu (po przerwie technicznej) zwiększy się siła buffa w Icecrown Citadel, a liczba dostępnych prób wzrośnie do 40 - zmiana ta jest już aktywna na serwerach amerykańskich. Hellscream's Warsong oraz Strength of Wrynn będą zwiększały ilość życia, efekty leczące i absorbujące, oraz zadawane obrażenia o 10%. Wygląda na to, że Paragon pozostanie jedyną gildią, której udało się pokonać Lich Kinga w wersji heroic jedynie przy 5% buffie (chyba, że ktoś pokusi się w przyszłości o zabicie Arthasa bez korzystania z buffa).

Oficjalne fora World of Warcraft zostały wzbogacone o kolejną tablicę - Warcraft Story. Ma ona stanowić źródło inspiracji i informacji dla działu Creative Development, który jest odpowiedzialny za tworzenie historii, na potrzeby produktów powiązanych ze światem Warcrafta - książek, komiksów, czy mang.

Co planuje osiągnąć Dział Publikacji po dodaniu tablicy Warcraft Story?

Chcieliśmy, aby społeczność miała wpływ na tworzenie przyszłych historii, w związku z czym próbujemy czegoś zupełnie nowego: to forum posłuży jako bezpośredni łącznik z naszymi twórcami. Pamiętajcie, że nie szukamy dokładnie opisanych historii - zachowajcie je na Global Writing Contest (który urządzamy i oceniamy) - wolimy dowiedzieć się co lubicie, a czego nie, oraz co chcielibyście zobaczyć w przyszłości.

Ostatnia kwestia, którą chciałem poruszyć to informacja na temat beta testów Cataclysm - serwis MMO Champion podał, że rozpoczną się one już w kwietniu. O ile jest to bardzo ekscytujący (chociaż niepotwierdzony) news, chciałem przestrzec przed ewentualnym scamem, który może pojawić się w związku z tą publikacją. Kiedy testy zostaną oficjalnie rozpoczęte, informacja na ten temat pojawi się na naszej stronie.

Na pewno nie otrzymacie zaproszenia do bety, zanim zostanie ona oficjalnie potwierdzona, dlatego każdy e-mail mówiący coś innego, będzie jedynie próbą wyłudzenia informacji o waszym koncie.

Komentarz (7)

 • Prima aprilis :]
  ~Slideroh
  2010/03/30 22:48
 • Smiesza mnie teksty typu prima aprylis , dzisiaj u nas jest 31 u amerykanow 1 , jednak news o becie napisany na mmo byl wczoraj czyli 31 w ameryce
  ~Eloeloelo
  2010/03/31 09:38
 • w kaliforni jest -9 godzin w stosunku do naszego czasu
  ~ElemenT
  2010/03/31 10:37
 • Nie traktuję informacji z MMO Champion jako żartu z okazji Prima Aprilis, ponieważ została umieszczona 30 marca (chyba że strona chce bardzo zaszkodzić własnej reputacji wśród fanów World of Warcraft).
  Poza tym głównym celem wspomnienia o tym w newsie, jest przestrzeżenie wszystkich przed ewentualnym scamem - takie zapowiedzi wzmagają tego typu proceder, dlatego częściej pojawiają się fałszywe maile typu "Welcome to beta test..."
  ~Sigmar
  2010/03/31 10:39
 • btw fajny buff moze w koncu zabije te 6 bossow na icc10;)
  ~Bimbaj
  2010/03/31 11:15
 • Ej! Kochani admini, ja oczywiscie nie twierdze, że to zart primaaprilisowy :)
  ~Slideroh
  2010/03/31 12:40
 • a ja dostałem maila od blizza że dostałem kod do beta testu :D aby sie zalogowac gdzies pogmatwane to
  ~gal
  2010/03/31 15:15

Pozostałe nowości