Zdobywanie broni PvP i nowe screeny z Cataclysm - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 30.04.2010

Zdobywanie broni PvP i nowe screeny z Cataclysm

Blizzard postanowił podzielić się z graczami większą ilością screenów z Cataclysm. Od dziś sekcja "Screenshot of the Day" na oficjalnej stronie World of Warcraft będzie wzbogacana obrazkami z tworzonego dodatku. Na sam początek morski goblin (znany także jako Gilgoblin):

 

Na forum World of Warcraft pojawiła się także uzupełniająca informacja związana z pozyskiwaniem broni PvP w Cataclysm:

Uzupełniając oryginalną wypowiedź chcieliśmy powiedzieć, że będą dwa rodzaje broni PvP w Cataclysm. Słabsze z nich będą odpowiadały jakością tym, które można znaleźć w normalnej wersji najnowszej strefy raid i będą kosztowały określoną ilość punktów Conquest. Wyższy tier broni będzie odpowiednikiem przedmiotów, które wypadają w wersji heroic najnowszej strefy raid i oprócz kosztu w Conquest Points, będzie on także wymagał określonego personal ratingu. Wszystkie części zbroi PvP, w tym hełmy i naramienniki, będą kupowane tylko za Conquest Points i nie będą posiadały dodatkowego wymogu w postaci personal ratingu.

Tłumaczenie całej zapowiedzi związanej z systemem badge, oraz punktami PvP, możecie znaleźć tutaj (zostało ono zaktualizowane o zaprezentowaną powyżej informację).

Komentarz (6)

 • Ja osobiście cieszę się z rozwiązania do jakiego dąży Blizzard. Z pewnością będzie mniejsza potrzeba mozolnego , cyklicznego chodzenia na arenę , nie zależnie czy mamy na to czas i ochotę czy nie. Teraz będzie to rodzaj zabawy , a nie przymusu.
  ~baka14
  2010/04/30 10:46
 • to prawda rating z aren powinien stanowic uzupelnienie a nie glowna walute sa gracze (np ja) ktorzy nie radza sobie dobrze na arenach i dla nich zdobycie wygurowanego ratingu jest awykonalne tak samo dobrze zrobili z usunieciem badage za bg bo przeciez nie kazdy lubi wszystkie rodzaje battlegroundow a ich mozolne wykonywanie szybko zniechecalo za to Blizz ma u mnie plusa
  ~Nucleo
  2010/04/30 11:41
 • zamiast dawac tych screenow mogliby od razu
  poinformowac o premierze
  ~Milerks
  2010/04/30 16:19
 • ~Milerks - To nie jest takie proste. Sądzę że Blizzard jeszcze nawet nie jest pewny daty premiery , przecież podczas Beta Testów mogą wyjść różne niedociągnięcia które trzeba będzie naprawić.
  ~baka14
  2010/04/30 18:16
 • @Nucleo. Wlasnie dlatego ten rating jest wazny przy itemach teraz bo gdy osoba nie radzi sobie na arenach nie ma prawa nosic sprzetu tak dobrego jak mistrzowie gry pvp. Po co wiec pvp gildie itp jezeli pve gildie beda mialy wieksze mozliwosci?
  ~Baru
  2010/05/01 12:22
 • Data premiery u Bizzarda to zazwyczaj: kiedy będzie gotowe. Tak było np przy D2, jest przy D3.
  A co do ratingu - za rating mogłyby być ładniejsze wersje tych samych setów. Na pokaz, kto rządzi. Tak jak jest teraz powoduje, że jeszcze bardziej zaczynają się różnice - słabszy z gorszym eq nigdy nie poradzi sobie z tym lepszym w dobrym eq. A dobry zawsze pokona gorszego przy porownywalnym ekwipunku.
  ~zdenek117
  2010/05/01 20:16

Pozostałe nowości