Konkurs o dostęp do bety Cataclysm - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 28.06.2010

Konkurs o dostęp do bety Cataclysm

Dziś na europejskiej stronie World of Warcraft pojawiła się informacja na temat konkursu w którym nagrodą jest dostęp do bety Cataclysm. Mimo że tego typu konkursy zakończyły się już w innych regionach jakiś czas temu, tym razem również gracze ze starego kontynentu otrzymają taką możliwość. Będzie on trwał od 28 czerwca do 23 lipca. Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem informacji na ten temat:

Guildmasterzy, nadszedł czas abyście zapewnili sobie i swoim znajomym z gildii dostęp do Cataclysm! Zbierzcie swych przyjaciół, wyruszcie do ulubionego miejsca i pochwalcie się swoimi zdolnościami fotograficznymi. Każdego tygodnia, przez pięć kolejnych tygodni, 100 najbardziej imponujących screenshotów zapewni wam i waszym znajomym z gildii dostęp do bety World of Warcraft: Cataclysm.

Na co czekacie? Wszystko co musicie zrobić to wykonać screenshot ze sobą i członkami swojej gildii, na którym dajecie wyraz swojej kreatywności w formie uchwycenia zapierających dech w piersiach krajobrazów, gry światła, imponujących ujęć oraz epickich póz. Jedynym wymogiem jest to, żeby słowo "Cataclysm!" było widoczne w chmurce chata [chat bubble] obok imion postaci i nazwy gildii! Pamiętajcie że zgłoszenia w których będzie brakowało tego elementu nie będą mogły wygrać.

Guildmasterzy mogą przesłać nam screenshot wraz z wykazem 10 kont Battle.net poprzez specjalny formularz.

Poniżej znajdziecie kilka porad które mogą wam pomóc:

 • Korzystajcie z otoczenia! Ciekawe różne elementy, podziemia, a nawet bossowie mogą wam pomóc.
 • Poprawcie swój screenshot poprzez ustawienie maksymalnych opcji graficznych w grze! Nie ma co się martwić o ilość klatek ponieważ to tylko jeden obrazek.
 • Zachęcamy do wyłączenia addonów w czasie robienia screenshotów. Korzystajcie ze standardowego interfejsu aby uchwycić wasz niesamowity obraz!
 • Nie zapomnijcie o zapoznaniu się z regulaminem konkursu.

Niestety wciąż nie wiadomo nic na temat daty rozpoczęcia testów Cataclysm - jeśli pojawią się jakieś informacje na ten temat, z pewnością znajdziecie je na łamach naszego serwisu. Pamiętajcie że zgłoszenia może dokonać tylko Guildmaster! Teraz nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkim powodzenia w opisanym powyżej konkursie!

Komentarz (6)

 • 23 lipca + liczenie głosów i wyniki = brak bety w lipcu...

  Moge spokojnie jechać na wakacje :P
  ~JEDIDJ
  2010/06/29 02:25
 • Obstawia, że beta testy rozpoczna się na przełomie sierpnia i wrzesnia. A na gwiazdke, bedzie mozna dzieciom kupic gre. Ciesze się, bo sobie sprezentuje:]
  ~Ashinron
  2010/06/29 07:46
 • to znaczy ze beta jusz blisko jak z sc2.~JEDIDJ na prawde hcałes pozucic wakacie dla wowa?:P

  to znaczy ze beta jusz blisko jak z sc2.~JEDIDJ na prawde hcałes pozucic wakacie dla wowa?:P
  ~sc2kjedy
  2010/06/29 11:50
 • Nie, żartowałem :P plany juz mam od dawna na wakacje, właśnie w Lipcu... i jade na 100%...

  bez przesady :P
  ~JEDIDJ
  2010/06/29 12:19
 • sc2kjedy

  najtanszy slownik ortograficzny kosztuje 5zł
  ~Milerks
  2010/06/29 12:46
 • Ba w necie masz darmo
  ~Matstry
  2010/06/30 10:05

Pozostałe nowości