Blizzard oficjalnie na targach GamesCom 2010! - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 21.07.2010

Blizzard oficjalnie na targach GamesCom 2010!

Dosłownie kilka chwil temu Vaneras, Community Manager firmy Blizzard Entertainment poinformował na oficjalnym forum, iż Zamieć zaszczyci swoją obecnością targi GamesCom! Oznacza to, że firma zaprezentuje tam nadchodzące tytuły, takie jak Diablo III oraz World of WarCraft Cataclysm! Oczywiście redakcja naszego portalu wybiera się na ten wspaniały event, by zebrać te najważniejsze dla fanów informacje. Nie wiadomo co tak właściwie Blizzard pokaże na ogólnoeuropejskich targach, jednak mamy nadzieję, że i tym razem dostarczy nam wszystkim nie lada emocji! Przypominamy jednocześnie, że targi GamesCom odbędą się 18-22 Sierpnia 2010 w Kolonii.

Z dumą ogłaszamy że Blizzard Entertainment będzie obecny w przyszłym miesiącu na Gamescom 2010. Odwiedzający nasze stoiska, ulokowane w Hali 6: B21 i B31, będą mieli okazję zagrać w nasze nadchodzące gry i usłyszeć od nas najświeższe informacje.

Od czwartku 19 do niedzieli 22 sierpnia, Gamescom w Kolonii będzie otwarty dla publiczności. Dowiedzcie się więcej na temat tego wydarzenia, oraz tego jak tam dotrzeć na http://www.gamescom-cologne.com/en/gamescom/home/index.php.

Komentarz (4)

 • Widzieliscie nowa odslone strony naszego konta na BN? Sam styl graficzny nie przypadl mi do gusty, ale mozna ustawic jezyk polski an stronie i otrzymywane powiadomienia na maila, zaproszenia itd, rowniez moze zostac ustawiona na jezyk polski. Ale cos (przynajmniej u mnie) buguje sie pobieranie klientow starych gier, jezy w nich domyslnie ustawiony jest na US a gdy klikam an zmien to nic sie nie dzieje, poza tym, ze znika link "zmien" i nie da sie pobrac.
  ~Tal
  2010/07/22 09:30
 • Mi tam nowy styl graficzny się podoba, przynajmniej jeśli chodzi o stronę logowania. Później jest trochę zmienione, ale da się przyzwyczaić.
  ~Trollum
  2010/07/22 11:03
 • Możemy liczy na jakąś relacje video?
  ~calRiver
  2010/07/25 18:57
 • Relację z samego eventu robić można, nagrywać samego contentu gier - już nie.

  Reasumując - Pewnie jakiś materiał video się pojawi ale bez ukazywania samej rozgrywki ;)
  ~Phoenix
  Battlenet Network
  2010/07/25 20:43

Pozostałe nowości