Wkrótce koniec 8 Sezonu Areny - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 29.09.2010

Wkrótce koniec 8 Sezonu Areny

Na amerykańskim forum World of Warcraft pojawił się post dotyczący końca obecnego sezonu areny. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie wypowiedzi Zarhyma na ten temat:

W chwili obecnej planujemy zakończyć Sezon 8 Areny 12 października. W tym czasie rozpoczniemy proces, który wybierze postacie które otrzymają nagrody. Powinien on trwać mniej więcej tydzień. Pamiętajcie że jeśli uważacie, że będziecie kwalifikowali się do otrzymania tytułu i/lub Relentless Gladiator’s Frostwyrma, nie transferujcie postaci na inny serwer do czasu zakończenia Sezonu 8 Areny.

Kolejny Sezon Areny rozpocznie się dla graczy na 85 poziomie tydzień po wydaniu World of Warcraft: Cataclysm. W czasie przerwy między kolejnymi sezonami, wszystkie rankingowe gry zostaną wyłączone i dostępny będzie tylko skirmish. Wszystkie Team Rating, Personal Rating, oraz Arena Points zostaną usunięte wraz z rozpoczęciem 9 Sezonu, ale Matchmaking Rating oraz Honor Points przekonwertowane na nowy system walut będą pozostawione.

Pozostając w temacie Areny, na serwerach bety Cataclysm dostępny do testów jest Sezon 9 - zarówno walki na arenie, jak i rated battlegrounds.

Sezon 9 Areny trwa i jest dostępny do testowania w becie Cataclysm.

Aby wspomóc proces testowania, chcieliśmy poprosić osoby zainteresowane zgłaszaniem bugów i sugestii o skupienie się na arenach, ale także o uczestnictwo w rated battlegrounds. Dajcie nam znać jeśli natkniecie się na jakieś problemy lub jeżeli chcecie podzielić się waszymi wrażeniami. Dzięki.

Komentarz (3)

 • Czyli 4.0 13 października. Z tym 9 sezonem trochę przesadzili, wątpię by chociaż 5% graczy z każdego serwera wbiło 85 lvl przez tydzień :P
  ~Clinz
  2010/09/29 13:17
 • Chyba raczej 5% nie wbije max level przez 1 tydzień, połowa ameryki weźnie urlop w dzień premiery ;D
  ~balkan93
  2010/09/29 14:10
 • Jeden tydzień to troche za mało moim zdaniem na wbicie 85 lvl :P
  ~Evo
  2010/09/29 18:09

Pozostałe nowości