Zapowiedź - Stonecore - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 19.10.2010

Zapowiedź - Stonecore

Blizzard przedstawił na swej stronie poświęconej Cataclysm opis kolejnej strefy instance - Stonecore. Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem wspomnianego tekstu.

W Temple of Earth, umiejscowionym w samym sercu Deepholm, leży Stonecore. To właśnie w tym tajemniczym miejscu Twilight's Hammer ciężko pracowali nad Deathwingiem, przybijając do skóry Smoczego Aspektu potężne płyty z elementium, aby te utrzymały jego zniszczone ciało. Również tutaj Deathwing rozpoczął swoje przejście do Azeroth, niszcząc słynny World Pillar i destabilizując całą krainę Deepholm.

Mimo że plugawy Smoczy Aspekt już opuścił to miejsce, jego fanatyczni wyznawcy z Twilight's Hammer wciąż znajdują się w najgłębszych zakątkach Stonecore. Dla tych gorliwych kultystów, miejsce z którego wydostał się Deathwing jest święte i chętnie oddadzą swe życie aby je ochronić.

Szamani z Earthen Ring niedawno przybyli do Deepholm, aby naprawić zniszczony World Pillar, jednak zostali zaatakowani przez wiele wrogich sił, włączając w to Twilight's Hammer. W czasie kiedy bohaterowie Hordy i Przymierza próbują wesprzeć szamanów, Stonecore stało się ponurym symbolem kontroli sług Deathwinga nad krainą Deepholm.

Poza obecnością kultystów z Twilight's Hammer, informacje na temat Stonecore są przerażające. Kilku podróżników którzy wdarli się do wewnętrznej części Temple of Earth opowiadało o kamiennych, zawiłych przejściach - dziele dotychczas niespotkanych żywiołaków - rozrzuconych po tym miejscu, bardzo często prowadzących do ślepych zaułków. Najbardziej niepokojące są wieści na temat kamiennych wyrmów, które skrywają się w mroku podziemnej krainy. Poza tym, to co strzeże miejsca z którego wyruszył Deathwing w Stonecore, pozostaje tajemnicą.

To czy żywiołaki ze Stonecore pozostają pod wpływem Twilight's Hammer pozostaje niewiadomą. Jednak nie ma wątpliwości że na wszystkich intruzów będą reagowały wrogością. Wysiłki Earthen Ring i innych frakcji celem przywrócenia równowagi w Deepholm nie przyniosą zamierzonych efektów, jeśli podziemne leże nie zostanie oczyszczone. Tak długo, jak Twilight's Hammer będzie kontrolował Temple of Earth, cały region pozostanie skryty w cieniu Deathwinga.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości