Odkryj swą przyszłość z Cataclysm! - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 19.11.2010

Odkryj swą przyszłość z Cataclysm!

Blizzard postanowił otworzyć stronę, na której będą publikowane materiały związane z nadchodzącym dodatkiem. Podobnie jak w przypadku podobnej inicjatywy przed premierą StarCraft II: Wings of Liberty, na wszystkich zainteresowanych czeka sporo atrakcji. Jedynie aktywność osób odwiedzających stronę ma wpływ na to, jak szybko zostaną odblokowane ukryte materiały.

Ziemia trzęsie się pod twymi stopami, a złowrodzy kultyści mówią o nadchodzącej zagładzie. Zaginęło wiele osób, a pojawienie się rozgniewanych żywiołaków tylko potęguje zamieszanie. Jaka przyszłość jest przed bohaterami Azeroth? Jaka przepowiednia czeka na ciebie w kartach Sayge? Odwiedź Darkmoon Faire i dowiedz się więcej na temat tych tajemnic.

Dołącz do Hordy lub Przymierza biorąc udział w teście osobowości World of Warcraft: Cataclysm. Dowiedz się więcej na temat twego przeznaczenia odpowiadając na pytania dotyczące twych czynów, oraz wylosuj karty które pozwolą ci na spojrzenie w przyszłość.

Poprzez "Lubię To" i "Udostępnij" informacji na stronie, wypełnienie testu osobowości, oraz nadsyłanie obrazków i klipów video na nasze konkursy, pomagasz w odblokowywaniu ekskluzywnych materiałów dla Hordy lub Przymierza!

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości