Nocne premiery WoW Cataclysm, zakończenie beta testów! - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 23.11.2010

Nocne premiery WoW Cataclysm, zakończenie beta testów!

Firma Blizzard Entertainment rozpoczyna odliczanie do zbliżającej się wielkimi krokami premiery trzeciego już rozszerzenia World of WarCraft Cataclysm! Na oficjalnej stronie Blizzard.com, znaleźć możemy wzmiankę na temat eventów z okazji premiery, jakie odbywać się będą 6 grudnia bieżącego roku w wybranych miastach na całym świecie. Niestety, jednak jak zwykle zostaliśmy pominięci, i na próżno szukać oficjalnych imprez z tej okazji w naszym kraju. Poniżej przedstawiamy notkę prasową z tej właśnie okazji:

Dołączcie do nas podczas premiery World of Warcraft: Cataclysm, wieczorem 6 grudnia!

Bądźcie z nami wieczorem 6 grudnia, by świętować wydanie World of Warcraft: Cataclysm i być wśród pierwszych osób, które kupią nowy dodatek i będą w niego grać! Deweloperzy z zespołu World of Warcraft będą na miejscu, by spotkać się z graczami i podpisać zakupione przez nich egzemplarze gry. Uczestnicy wezmą udział w różnych atrakcjach i będą też mieli szansę na wygranie wspaniałych nagród w konkursach. Sprawdźcie, o której godzinie zaczyna się zabawa w waszym mieście i jakie atrakcje na was czekają!

Konkurs na najlepszy kostium. Podczas każdej naszej europejskiej imprezy odbędzie się konkurs na najlepszy kostium, pozwalający graczom zaprezentować swój ulubiony ubiór z gry oraz wygrać wspaniałe nagrody. Wszyscy wybrani uczestnicy uzyskają również możliwość wcześniejszego wejścia na imprezę w swoim mieście, więc szykujcie się! Wracajcie na tę stronę – będziemy zamieszczać tu coraz więcej informacji.

Więcej informacji o oficjalnych imprezach z okazji premiery World of Warcraft: Cataclysm w pobliskich miastach oraz listę atrakcji w poszczególnych miejscach znajdziecie na stronie poświęconej lokalnym nocnym otwarciom.

Na zakończenie warto również wspomnieć o zakończeniu beta testów Cataclysmu.

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery World of WarCraft Cataclysm! A co za tym idzie, przyszedł w końcu czas na zakończenie beta testów. Serwery bety zostały już zamknięte. Chcemy serdecznie podziękować wszystkim wam za wielkie oddanie, zgłaszanie swoich uwag, raportowanie bugów, oraz wszystko inne co pomogło nam stworzyć najlepszy jak do tej pory dodatek do World of WarCraft!
 

Komentarz (4)

 • w empikach organizowane sa imprezki na otwarcie cata

  a tak poza tym to ciekawe kiedy blizzard wyda jakies informacje na temat tego ich nowego projektu MMO
  ~milerk
  2010/11/24 15:18
 • Nowe MMO Blizzarda? Słyszałem że to MMO miało powstać przez byłą ekipe Blizza, w której znajduje się najlepszy grafik od WoW-a
  ~Abuyin
  2010/11/25 07:36
 • Cieszę się, że w końcu wydarzą ten dodatek bo po nim oczy już tylko oczy fanów zwrócą się ku nadchodzącemu Diablo III
  ~Gieszu
  2010/11/25 13:23
 • premiera w polsce 10 grudzień !!!

  jesli to prawda to dziękuję Empikowi za dystrybucję :/
  ~Markos
  2010/11/27 19:24

Pozostałe nowości