Wyniki sprzedaży Cataclysm po pierwszym miesiącu - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 10.01.2011

Wyniki sprzedaży Cataclysm po pierwszym miesiącu

Jakiś czas temu informowaliśmy o rekordowej sprzedaży najnowszego dodatku do World of Warcraft w dniu jego premiery. Dziś pojawił się oficjalny komunikat prasowy, w którym Blizzard ujawnia ile kopii Cataclysm znalazło nabywców w pierwszym miesiącu. Chyba nikogo nie zaskoczy fakt, że mamy do czynienia z kolejnym rekordem.

PARYŻ, Francja – 10 stycznia 2011 r. – Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił w dniu dzisiejszym, że World of Warcraft®: Cataclysm™, trzeci dodatek do jego wysoko ocenianej gry MMORPG (massively multiplayer online role-playing game), sprzedał się w liczbie 4,7 milionów egzemplarzy w ciągu pierwszego miesiąca od premiery ustanawiając w ten sposób nowy rekord miesięcznej sprzedaży gry komputerowej na komputery PC.*

World of Warcraft: Cataclysm został wydany równocześnie, 7 grudnia, w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, Kanadzie, Meksyku, Argentynie, Chile, Europie, Rosji, Azji Południowo-Wschodniej, Australii i Nowej Zelandii, a 9 grudnia stał się także dostępny w Korei i regionach Tajwanu, Hong Kongu oraz Makao. World of Warcraft: Cataclysm uzyskał tytuł najlepiej sprzedającej się gry komputerowej wszechczasów po tym, jak w ciągu pierwszego dnia sprzedanych zostało 3,3 mln egzemplarzy*, bijąc poprzedni rekord, który należał do drugiego dodatku do World of Warcraft – Wrath of the Lich King®.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości