20 lat firmy Blizzard Entertainment - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 09.02.2011

20 lat firmy Blizzard Entertainment

Dokładnie wczoraj minęło 20 lat firmy Blizzard Entertainment! Z tej właśnie okazji uruchomiona została mini strona, na której możemy przeczytać o tym jak cała spółka powoli się rozwijała. W niedługim czasie udostępnione zostaną specjalne materiały filmowe, wywiady, galerie i wiele więcej!

EPICKI JUBILEUSZ!

W 1991 roku trzech kolegów z UCLA postanowiło założyć spółkę działającą w branży gier komputerowych. Ich celem było tworzenie fajnych gier i dobra zabawa w trakcie ich tworzenia.

Dwadzieścia lat później projekt, który zaczynał jako marzenie trzech pasjonatów z poczuciem misji, to już jeden z najbardziej znanych na świecie producentów gier komputerowych, posiadający biura na całym świecie i miliony graczy grających w jego gry w kilkunastu językach za pośrednictwem serwisu Battle.net, jednej z największych istniejących sieci internetowej przeznaczonej do grania. W tym roku obchodzimy dwudziestą rocznicę założenia spółki, znanej pod nazwą Blizzard Entertainment. W ciągu całego roku będziemy świętować dwie dekady gier komputerowych oraz uhonorujemy społeczność graczy, którzy poprzez swoją wiarę, oddanie i nieugiętą lojalność uczynili to wszystko możliwym. Zapraszamy na spacer po krainie wspomnień, podczas którego poznacie historię naszych gier, zobaczycie codzienne życie w Blizzard kiedyś i obecnie, przeczytacie serię wywiadów zza kulis, będziecie mogli wziąć udział w globalnym konkursie społecznościowym, obejrzycie galerię zdjęć Blizzard i ewolucję, jaką przeszły nasze fryzury w tym długim czasie oraz... zaskoczy was wiele innych atrakcji.

Odwiedź jubileuszową stronę.

Komentarz (2)

  • a ja to bym się cieszył jakby z tej okazji znieśli prepaidy na cały 2011 rok ;)
    ~MadNail
    2011/02/12 00:00
  • Dobry pomysł
    ~Jcucmas
    2011/02/12 12:13

Pozostałe nowości