Rocznicowy film: historia Blizzard Entertainment - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 08.03.2011

Rocznicowy film: historia Blizzard Entertainment

Na stronie rocznicowej firmy Blizzard Entertainment pojawił się niemal 50 minutowy film przedstawiający historię rozwijania się spółki. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, by zobaczyć od czego Mike Morhaime i jego koledzy zaczynali. Ta niebywała historia wzbogacona została o liczne wywiady, oraz fotografie, które obrazują pierwsze biuro Blizzard Entertainment. Jak wspomina Mike w przedstawionej retrospekcji, to wielka pasja do gier skłoniła ich do poszukiwania ciekawych ludzi, którzy pasowaliby do profilu nowo powstałej firmy. Jesteście ciekawi jak Sam "Samwise" Didier dołączył do ekipy? Serdecznie zapraszamy do obejrzenia HISTORII BLIZZARD ENTERTAINMENT!

Czy wiedzieliście, że Blizzard Entertainment został założony pod zupełnie inną nazwą? Jakie znaczenie ma Park Jawajski w kontekście kultury artystycznej Blizzard Entertainment? Co stało się z orkami w kosmosie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w pełnometrażowym filmie, który właśnie opublikowaliśmy na stronie rocznicowej Blizzard. Ten trwający prawie godzinę materiał zawiera zabawne anegdoty opowiadane przez ludzi, tworzących przez ostatnie dwadzieścia lat gry, które pozwoliły Blizzard Entertainment stać się tą spółką, jaką obecnie znacie.

Komentarz (2)

 • Od dawien dawna wiadomo, że Blizzard wydaje mało, ale dobrze. Lepiej wydać parę gier, ale takich które na długo zapadną graczom w pamięci, niż sypać tytułami z rękawa jak to robi większość firm. Poza tym gry Blizzarda mają coś takiego jak swoją "duszę". Ogólnie ciężko jest to wytłumaczyć, ale mają coś w sobie, że w te gry naprawdę chce się grać.
  ~Solanria
  2011/03/11 08:45
 • WIKINGI!!!

  ah to była gra miałem na Amige 500 na dyskietkach chyba dwóch lub trzech :D
  Przesiadywało się nocami nad tą grą :))
  ~Gorki
  2011/03/11 19:21

Pozostałe nowości