W maju rusza sprzedaż biletów na BlizzCon 2011 - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 13.04.2011

W maju rusza sprzedaż biletów na BlizzCon 2011

Na łamach oficjalnej strony Blizzarda pojawił się komunikat prasowy, w którym ogłoszono datę sprzedaży biletów na tegoroczny BlizzCon.

PARYŻ, Francja – 12 kwietnia 2011 r. -- Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił w dniu dzisiejszym, że bilety na szóstą konwencję grową spółki – BlizzCon® – trafią do sprzedaży w dwóch partiach – w sobotę, 21 maja, oraz w czwartek, 26 maja. Ponadto, w sobotę, 28 maja do sprzedaży trafi również ograniczona liczba biletów na ekskluzywną kolację charytatywną poprzedzającą BlizzCon, z której dochód wspomoże szpital dziecięcy Children's Hospital of Orange County.

BlizzCon to święto światowych społeczności graczy zgromadzonych wokół uniwersów gier Blizzard – Warcraft®, Diablo® i StarCraft®. Raz jeszcze gracze będą mieli dobry powód, by wziąć wolne w piątek, 21 października, kiedy w Anaheim Convention Center nastąpi ceremonia otwarcia imprezy trwającej do 22 października. Gracze z całego świata będą mogli także uczestniczyć w BlizzCon z zacisza swych domów, korzystając Wirtualnego biletu, który pozwala obejrzeć obszerną relację na żywo z imprezy w postaci streamu internetowego oraz transmisji telewizyjnej dostarczonej przez DIRECTV w USA.

Więcej informacji

Niestety cena biletów wzrosła w porównaniu z rokiem ubiegłym, jednak z pewnością nie zatrzyma to fanów, którzy od lat biją rekordy szybkości w ich wykupowaniu. Dla wszystkich osób, które zechcą w jakiejś formie uczestniczyć w tegorocznym BlizzConie, przygotowano poniższe możliwości:

Bilety na BlizzCon 2011 - w sprzedaży 21 i 26 maja; cena: 175 USD

Bilety na BlizzCon 2011 zostaną wprowadzone do sprzedaży w dwóch partiach - w sobotę, 21 maja, o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego i w czwartek, 26 maja, o godzinie 4:00 czasu środkowoeuropejskiego. Wejdź na oficjalną stronę BlizzCon lub na stronę internetowego sklepu Blizzard jednego z podanych powyżej dni, by wziąć udział w internetowej sprzedaży biletów. Więcej informacji

Bilety na kolację charytatywną - w sprzedaży 28 maja; cena: 500 USD (w cenę wliczony jest wstęp na BlizzCon)

W czwartek, 20 października, przed rozpoczęciem konwencji, Blizzard organizuje specjalną kolację charytatywną, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz szpitala dziecięcego Children's Hospital of Orange County. Podczas kolacji goście będą mieli szansę spotkać deweloperów, artystów, dyrektorów oraz innych pracowników Blizzard Entertainment i porozmawiać z nimi. Sprzedaż ograniczonej liczby biletów na tę kolację rozpocznie się w sobotę, 28 maja, o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Więcej informacji

Wirtualny bilet na BlizzCon - już wkrótce; Cena: 39,99 USD

Zobacz BlizzCon 2011 we własnym domu! Obszerna relacja na żywo z BlizzConu będzie dostępna dla widzów na całym świecie w formie wielokanałowego streamu internetowego oraz za pośrednictwem DIRECTV w USA. Ograniczona relacja z ceremonii otwarcia oraz turniejów eSportowych będzie dostępna za darmo w internecie. Więcej informacji

Komentarz (3)

 • Czemu znowu USA, ktoś może wie dlaczego dwa lata temu (czy może trzy) ta impreza była w Europie?
  ~Tremiec
  2011/04/13 17:51
 • BlizzConu nigdy nie było w Europie.

  4 i 3 lata temu Blizzard organizował WWI (Worldwide invitational) zapowiadając w Japoni (o ile dobrze pamiętam) StarCraft 2, oraz Diablo 3 w Paryżu w roku 2008.

  Dlaczego USA? Najważniejszy target oraz miejsce z którego pochodzi Blizzard. Po prostu musimy pogodzić się z tym, że jest to firma amerykańska i USA jest dla niej najważniejszym rynkiem. Poza tym, w Azji, czy w Europie istniałyby ograniczenia językowe i te sprawy.
  ~Mycota
  2011/04/13 21:26
 • Istniałyby też ograniczenia prawne + wyjazd za granicę, a to kosztuje :)
  ~Garn
  2011/04/13 21:53

Pozostałe nowości