Zmiana w systemie Authenticator/Token - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 17.06.2011

Zmiana w systemie Authenticator/Token

Na amerykańskim forum World of Warcraft pojawił się post Zarhyma, w którym informuje on o zmianie jaka dotknie system authenticatorów (tokenów). Na czym konkretnie ma polegać zapowiedziana modyfikacja? Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem.

Jeśli korzystasz z authenticatora - a mamy nadzieję, że tak właśnie jest - wkrótce możesz zobaczyć, że pole do wpisania kodu nie pojawia się przy każdej próbie logowania. Ostatnio zaktualizowaliśmy system authentication, aby inteligentnie śledził miejsca twojego logowania, dlatego jeśli będziesz cały czas logował się z tego samego miejsca, możesz nie być proszony o wpisanie kodu. Ta zmiana ma na celu zmniejszenie uciążliwość tego procesu, kiedy jesteśmy pewni że osoba logująca się na twoje konto to ty.

Mamy nadzieję na ciągłe poprawianie systemu tokenów, aby przy zachowaniu tego samego lub większego stopnia bezpieczeństwa, sprawić aby miał on więcej możliwości i był bardziej przyjazny dla użytkowników. Jeśli jeszcze nie masz dodanego do konta Battle.net Authenticatora, nie czekaj aż będzie za późno.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości